«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 5 липня 2018 року для всіх знаків зодіаку

КОЗЕРІГ (Capricornus, 22.XII-20.I)

Вірогідні подія або новина, яка благотворно вплине на ваші справи. Не виключено, що нові перспективні плани змінять стиль і рівень вашої роботи або ви отримаєте пропозицію про участь у спільному проекті, що обіцяє непогані грошові доходи. Можливо, сьогодні ваше особисте життя відіб'ється на професійній діяльності, що спричинить за собою певні зміни в ваших відносинах з партнером.

ВОДОЛІЙ (Aquarius, 21.I-19.II)

День відзначений гармонією і спокоєм. Ймовірно, сьогодні ви відчуєте врівноваженість думок і почуттів. У спокійній обстановці вам вдасться впоратися з багатьма поточними справами. Ви зможете розібратися в найзаплутаніших ситуаціях. Особливо сприятливою буде друга половина дня. Рекомендується спокійний відпочинок в колі сім'ї, ігри з друзями або дітьми, які будуть раді спілкуванню з вами.

РИБИ (Pisces, 20.II-20.III)

Суперечливий, двоїстий день. Ваш настрій буде змінним - від невиправданого оптимізму до чорної меланхолії, від благодушності і поступливості до впертості і дратівливості. Будьте обережні в словах і вчинках. Можливо непорозуміння і конфлікт з близькими на грунті ревнощів. Вірогідні негативні віщі сни і неприємні передчуття.

ОВЕН (Aries, 21.III-20.IV)

Вдалий у всіх відносинах день. Зірки обіцяють сприятливу ситуацію для фінансового зльоту. Не випускайте ініціативу зі своїх рук, не відмовляйтеся від допомоги - рада і підтримка надійних людей доведеться як не можна до речі. Сьогодні можна підвести риску під старими планами, справами чи контактами. Вірогідні подія або новина, які благотворно вплинуть на ваші справи.

ТЕЛЕЦЬ (Taurus, 21.IV-21.V)

Вир подій сьогодні поглине вас цілком. Ви опинитеся всім потрібні, а розірватися будете не в змозі, так що постарайтеся визначити пріоритети. Ймовірні ускладнення, які можуть виникнути через невірної оцінки ситуації, необачних обіцянок або перевантаженості роботою. Вечір проведіть у гостях. Ймовірна цікава, гарна зустріч. Прислухайтеся до інтуїції. Можливо непорозуміння з друзями, пов'язане з матеріальними питаннями.

БЛИЗНЮКИ (Gemini, 22.V-21.VI)

Сьогодні треба підвести риску під старими планами, справами і контактами. Спілкування з новими партнерами невдалое, зате старі друзі або рідня можуть дати цінну пораду. Вірогідні подія або новина, які серйозно вплинуть на ваші справи або стан здоров'я. Особливо уважними повинні бути Близнюки творчих професій.

РАК (Cancer, 22.VI-22.VII)

Ви можете відчувати емоційну скутість і зниження настрою. Можливо непорозуміння з друзями, пов'язане з матеріальними питаннями. Можуть збутися самі неприємні передчуття. Будьте обережні в словах і вчинках.

ЛЕВ (Leo, 23.VII-23.VIII)

Критичний день. Ймовірно, різні справи і проблеми оточать вас з усіх боків, змусять проявити максимальну активність і працездатність. Замість відпочинку цілий день доведеться займатися обтяжливими обов'язками - суєта і турботи не дадуть присісти ні на секунду. Зате ввечері з'явиться можливість приємно провести час серед друзів або в колі сім'ї.

ДІВА (Virgo, 24.VIII-23.IX)

Сьогодні треба підвести риску під старими планами, справами і контактами. Спілкування з новими партнерами невдале, зате старі друзі або рідні можуть дати цінну пораду. Ймовірно подія або новина, яка благотворно вплине на ваші справи. Новий контракт, підписаний вами, можливо, буде вдалим.

ТЕРЕЗИ (Libra, 24.IX-23.X)

Сьогодні найкраще зайнятися особистими справами і зміцненням здоров'я. Сприятливі великі зміни побуту: ремонт, покупка меблів. Самотніх Терезів чекають багатообіцяючі зустрічі, цікаві, але нетривалі знайомства. Зірки рекомендують помірність, протистояння спокусам.

СКОРПІОН (Scorpius, 24.X-22.XI)

День сприятливий для інтуїтивної роботи, яка підкріплюється вірними діями і тверезим розрахунком. Ваші життєві сили сильно зростуть, вам буде легко оцінити стан речей. Але надмірне самовдоволення може ускладнити відносини з оточуючими.  

СТРІЛЕЦЬ (Sagittarius, 23.XI-21.XII)

День несе небезпеку для здоров'я: вірогідні аварія, серцевий напад або травма. Не намагайтеся досягти серйозного прориву в справах - обставини не будуть сприяти успіху. Краще підведіть риску під старими планами, справами і контактами. Спілкування з новими партнерами невдало, зате старі друзі або рідня можуть дати цінну пораду.

Джерело:supercook

Все буде Україна