«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 6 вересня 2018 року

КОЗЕРІГ (Capricornus, 22.XII-20.I)

День важкий, що загрожує помилками в сфері професійної діяльності та непорозуміннями в особистих відносинах. Несприятливий день для спілкування з партнерами, навчання, початку нової справи. Сьогодні постарайтеся уникати обіцянок, непотрібних розмов і роботи з документами. Зверніть увагу на своє здоров'я або здоров'я близьких. Саме в цей день їжа повністю засвоюється і перетворюється в тканинах. Віддайте перевагу молочним стравам, утримайтеся від жирної їжі.

ВОДОЛІЙ (Aquarius, 21.I-19.II)

День сприятливий для серйозних ділових контактів і відновлення дружніх зв'язків, які виявляться досить міцними. Разом з друзями будуйте плани на майбутнє в області політики, бізнесу, мистецтва. Але знадобиться багато часу, сил і фінансових коштів для здійснення цих планів.

РИБИ (Pisces, 20.II-20.III)

День символізує підбиття підсумків. Рекомендується критичне ставлення до своєї діяльності, в результаті чого ви чітко побачите свої достоїнства і недоліки. Не виключено, що сьогодні вам не доведеться відпочити. Професійні проблеми зажадають вашої особистої участі. Доведеться відкласти поїздку або відпочинок з сім'єю на наступні вихідні.

ОВЕН (Aries, 21.III-20.IV)

Небезпечний, важкий день. Проблеми оточать вас з усіх боків. Не вирушайте сьогодні в подорож або відрядження, так як успіх підприємства не виправдає ваших сподівань. Виключіть важку фізичну працю, це пов'язано із загрозою для здоров'я. Всупереч неприємностям, частіше посміхайтеся - і у вашому житті стане більше місця для приємних відчуттів і світлої любові. Проведіть день в колі сім'ї за тихими домашніми радощами: читанням книг, спілкуванням з рідними, переглядом нових відеокасет, прослуховуванням музики.

ТЕЛЕЦЬ (Taurus, 21.IV-21.V)

День важкий, що загрожує неприємностями і помилками в сфері професійної діяльності. Дуже обережно потрібно ставитися до нових ідей і пропозицій. Вірогідні обман або невірна інформація. Сьогодні слід бути вкрай уважним до свого здоров'я. Можливо, ви по- відчуваєте болю в області шлунка. Утримайтеся від важкої їжі.

БЛИЗНЮКИ (Gemini, 22.V-21.VI)

Сьогодні цілком імовірний невеликий прибуток в комерційних операціях. Можливо, перед вами відкриються нові перспективи, швидше за все вам зроблять привабливу пропозицію, до якоъ слід поставитися з обережністю, - імовірний обман або невірна інформація. Друга половина дня чревата неприємностями або помилками в сфері професійної діяльності. Дуже обережно потрібно ставитися до нових ідей і пропозицій. Можуть виникнути невеликі проблеми зі здоров'ям.

РАК (Cancer, 22.VI-22.VII)

Якщо у вас виникнуть проблеми, які ви самі не в силах будете вирішити, краще зверніться до психолога або просто до вірного друга, якому небайдужі ваші життя і доля. В іншому випадку ви можете втратити чудову можливість поправити становище на службі і в родині.

ЛЕВ (Leo, 23.VII-23.VIII)

Критичний день. Вірогідні помилки в сфері професійної діяльності і непорозуміння в особистих відносинах: можливі розбіжності з близькою людиною через ревнощі або незаслужених докорів. Можуть виникнути проблеми зі здоров'ям. Слід уникати поїздок, виключити ризик і важку фізичну працю. Не рекомендується укладати комерційні угоди або здійснювати дорогі покупки: ви втратите більше, ніж придбаєте.

ДІВА (Virgo, 24.VIII-23.IX)

День важкий, що загрожує помилками в сфері професійної діяльності та непорозуміннями в особистих відносинах. Нові ідеї і пропозиції можуть спричинити за собою фінансові втрати. Працівникам державних установ слід уважніше поставитися до своїх обов'язків - імовірний обман або невірна інформація. Сьогодні слід бути вкрай уважним до свого здоров'я.

ТЕРЕЗИ (Libra, 24.IX-23.X)

Сьогодні цілком імовірна успішна комерційна діяльність, приємна звістка, яка може на багато вплинути і в корені змінити нинішнє становище. В цей день слід підвести риску під старими планами, справами, контактами. Але в особистому житті не виключені проблеми, пов'язані з небажанням партнера прийняти вашу точку зору.

СКОРПІОН (Scorpius, 24.X-22.XI)

Цей день обіцяє спокій і рівновагу. День сприятливий для вступу в шлюб, зачаття. Великі покупки можуть бути вдалими. Сьогодні ви зможете відчути себе господарем становища, все, як вам буде здаватися, підпорядковане вашої волі і згідно з вашими бажаннями. Пройде той стан, коли вам здавалося, що всі налаштовані проти вас. З усіма ви відчуєте взаєморозуміння.

СТРІЛЕЦЬ (Sagittarius, 23.XI-21.XII)

Сьогодні цілком вірогідні неприємності або помилки в сфері професійної діяльності. Дуже обережно потрібно ставитися до нових ідей і пропозицій. Можуть виникнути невеликі проблеми зі здоров'ям. Будьте уважні до харчування: переїдання в ці дні вам сильно зашкодить.

Джерело:supercook

Все буде Україна