«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 7 січня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 7 січня 2019 року.

 

Овен

День дарує Овнам свободу від формальностей і умовностей. Свіжий вітер повіє в любовних і дружніх відносинах. Обставини допоможуть змінити оточення і продемонструвати ініціативу. Зірки радять вам не бути індивідуалістом і розділити інтереси з іншими: ваші сили подвояться, а частина проблем зніметься автоматично. Не найсильнішою вашої стороною будуть розмови, краще віддати перевагу дії, інформує Ukr.Media.

Тілець

Тільцям важливо залишатися дружніми і відкритими до всього нового. Особливо, якщо ви опинилися в нестандартних умовах або задумали незвичайну справу. І в тому, і в іншому випадку вам не обійтися без інших людей, і буде краще, якщо ви відразу встановите з ними гармонійні стосунки. Бажано будувати спілкування на основі взаємної свободи і незалежності, уникати жорстких рамок, вузькості поглядів, меркантильності.

Близнюки

Близнюкам цей день допоможе відчути себе більш вільними і розкутими. Якщо ви зовсім зажурилися, вас розважать друзі. Одна з приємних тенденцій - поліпшення відносин. На вашому горизонті може з'явитися цікава і симпатична особистість. Але вам варто бути обережнішими, якщо ви закохані і шукаєте реваншу: замість того, щоб відновити свої позиції, ви ризикуєте незабаром знову втратити голову.

Рак

Ракам день пропонує поглянути на деякі речі під іншим кутом. Зміна обстановки або точки зору буде особливо доречною, якщо ви відчуваєте проблеми з відносинами, традиціями або загальної соціалізацією. Не варто чинити опір, якщо життя закинуло вас у нетипове місце або в дивну компанію: не виключено, що саме це допоможе вам знову знайти душевну гармонію і вирішити нестандартне завдання.

Лев

Левам не варто упускати хороший день для особистого життя, пошуку гідної публіки або однодумців. Не варто відхиляти запрошення на концерт, побачення, вечірку, виставку або інший захід, особливо, з неформальним відтінком. Саме там будуть максимальними шанси зустріти друга або нову любов. Втім, ви вступили в настільки сприятливий період, що удача може чекати вас в будь-якому місці.

Діва

Цей день готує Дівам задоволення і клопоти в одному флаконі. Дів, щиро захоплених своєю справою, це навряд чи засмутить. Навпаки, вони будуть щасливі зайнятися потребами своїх підопічних, розібратися в якомусь оригінальному питанні або надати послугу друзям. Якщо ви сумуєте, має сенс зайнятися чимось незвичайним: сьогодні краще невеликий ризик і викликані ним свіжі відчуття, ніж нудна рутина.

Терези

На цей день Терези можуть сміливо планувати розваги, творчі акції, любовні авантюри. Це прекрасний день для зміни обстановки, залучення до незвичайного проекту. Якщо ви інертні, вам допоможуть розгойдатися друзі, діти або партнер. Може з'явитись новий роман чи хобі. Краще не сидіти в цю добу вдома. Приємні зміни відіб'ються і на вашій зовнішності, у всякому разі, вам варто про це подумати.

Скорпіон

Сьогодні зірки радять Скорпіонам поставити на перше місце інтереси сім'ї, справи або друзів. В іншому випадку, хороші сторони цього дня можуть пройти повз вас або ви будете постійно виявляти в них для себе прикрі побічні ефекти. Наприклад, оточуючі не будуть рахуватися з вашими смаками, планами або звичками. Це вдалий час для прийому гостей, спільної акції з однодумцями.

Стрілець

Стрільці вступають в вдалу смугу. Завдяки зростаючій енергії і привабливості, вам стає все простіше знайти союзників, залучити аудиторію, зацікавити осіб протилежної статі. Однак сьогодні не варто підкреслювати свої достоїнства, вони видні і так. Замість амбітності, має сенс проявити дружелюбність та демократичність, тоді в будь-якій компанії ви по праву займете одне з центральних місць.

Козеріг

В цей день зірки радять Козерогам відволіктися від важливих подій свого приватного життя і влитися у зовнішній потік подій. Не варто зациклюватися ані на своїх перемогах, ані на поразках. Корисно вступити в контакт з новими людьми, змінити на час звичне меню або порядок дій. Можна влаштувати непересічний шопінг, сьогодні вас або ваших близьких напевно порадує незвичайне оригінальне придбання.

Водолій

Для Водоліїв це дуже вдалий день. Можна проявити ініціативу, покласти початок надихаючому циклу дій, новому роману або незвичайному захопленню. Тактику, мету, імідж вам підкаже ваше власне чуття і настрій. При цьому нове у чомусь буде переплітатися зі старим. Випаде можливість довести до кінця задуманий раніше захід, відновити або перевести на інший рівень відносини.

Риби

Сьогодні Рибам краще брати участь у спільних справах, орієнтуватися на правила компанії або настрій у соціумі. Якщо ви не компанійська людина, активні спроби самовираження краще залишити: ті, хто вам потрібен, навряд чи помітять вас в натовпі. Хороший момент для невеликого експерименту в особистому житті або в іншій сфері, що стосується взаємодії з іншими людьми. Важливо не захопитися тим, що вам не підходить.

Все буде Україна