«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

ГПУ подала до Ради запит на арешт трьох нардепів (фото)

Генеральний прокурор України Юрій Луценко направив до Верховної Ради повторні подання про зняття депутатської недоторканності з трьох нардепів від “Опозиційного блоку”.

Фотокопії відповідних документів керівник ГПУ опублікував на своїй сторінці в Facebook у вівторок, 18 вересня. Йдеться про Олександра Вілкула, Дмитра Колєснікова і Сергія Дунаєва. Як відомо, 15 травня Луценко підписав подання про згоду на притягнення до кримінальної відповідальності Дунаєва. Згідно тексту документа, нардеп подавав недостовірні відомості в декларації.

На своє виправдання нардеп заявив, що його знімали під час особистої розмови, що не має стосунку до його роботи. Подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Колесникова і Вілкула були внесені в парламент 25 травня.

Колєснікову інкримінують те, що перебуваючи на посаді голови Агентства держмайна України, він, зловживаючи службовим становищем, здійснив певні дії, в результаті чого стало можливим відчуження об’єктів нерухомості.

У свою чергу Вілкула звинувачують в тому, що перебуваючи на посаді голови Дніпропетровської ОДА, протягом 2011-2012 років, він видав розпорядження про зміну цільового призначення земельних ділянок площею 21 га нібито з земель запасу сільськогосподарського призначення (пасовища), а насправді з земель колективної власності пайовиків двох сільськогосподарських підприємств Нікопольського району.

Всі подання Генпрокуратури про надання згоди на притягнення депутатів до кримінальної відповідальності не були розглянуті, оскільки були зірвані всі регламентні терміни.

Джерело

Все буде Україна