«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

“Я буду молuтuся Боrу, щоб він вurрав у другому турі”: Відома співачка і кандидат в президенти несподівано підтримали одного з лідерів голосування!

Українська співачка Оля Полякова опублікувала на своїй сторінці в Instagram фото з Володимиром Зеленським.

Співачка виставила фото у день проведення першого туру голосування, 31 березня.

У цікавий час живемо, панове! Вітаю, – написала Полякова.

Кандидат у президенти від партії УКРОП Олександр Шевченко висловив підтримку шоумену Володимиру Зеленському. Відповідне відеозвернення він опублікував у себе на Facebook-сторінці.

Шевченко сказав, що все таки у першому турі було обрано нове обличчя, людину, яка ще не була в політиці. Саме тому, на думку Шевченка, ніхто нічого поганого про Зеленського і не міг сказати. Тож політик впевнений, що і в другому турі українці підтримають нове обличчя.

Я буду молитися Богу, щоб він виграв у другому турі, – додав він.і
До слова, Олександр Шевченко колись очолював курорт “Буковель”. Він є аутсайдером президентських перегонів і не набирає і 1% голосів виборців.

Крім того, артисти “95 Кварталу” також висловили свою підтримку Володимиру Зеленському. Євген Кошовий розповів, що артисти не збираються йти у політику, але керівника проекту підтримують.

У політику йде тільки Зеленський. Команда “95 Кварталу” його підтримує, але не збирається припиняти свою роботу. Артисти в політику не підуть, – наголосив Кошовий.

Пише - bbc-ccnn.com

Все буде Україна