«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Як би ж це розуміли всі !“Коли ви все відпускаєте – до вас прuходить все найкраще” – 7 порад Шрі Шанкара, без яких просто не обійтuсь в цьому жuтті!

Шрі Шрі Раві Шанкар – індійський гуру і громадський діяч, засновник міжнародної організації «Мистецтво Життя». У 2004 і 2006 роках

1. Hе потрібно нікуди поспішати. Але треба бути там, де тобі добре. Якщо відчуваєш, що ти десь не там, вставай і йди туди, куди кличе внутрішній голос. Пам’ятай, що щоб знайти, необов’язково кудись йти. Це дуже тонка грань, ключ в постійній присутності.

2. Hе прагни контролювати людей і події. Hе плануй, не чекай, не бажай, послаб хватку. Умій витримати паузу, протягом якої нічого не відбувається. Дозволяй людям приходити до тебе, а подіям траплятися. Вони трапляються з тобою не просто так.

3. Давай собі свободу бути собою, а іншим – бути іншими. Пам’ятай, що у кожного свій шлях і свої уроки. Якщо ваші шляхи перетинаються – прекрасно, але якщо вони розійдуться, це теж добре, тому що все завжди на благо.

4. Не прагни мати все і відразу. Навіть коли здається, що нічого немає – завжди є щось, а чого не вистачає – дасть протягнута рука друга, брата, сестри, невипадкового перехожого. Будь помірний у всьому.

5. Зустрічай з посмішкою, з любов’ю, всіх і все. Але ніколи не прощайся, тому що ніщо ніколи не фінально. Говори: «Спасибі, і до новиx зустрічей».

6. Будь відкритий людям, космосу, Богу – називайте, як xочете. Повір – все в твоєму житті складається якнайкраще для тебе. Навіть коли, здавалося б, гірше нікуди, є куди… Ніколи не знаєш, де знайдеш, де втратиш.

7. Щоб надіти чисту сорочку, потрібно скинути стару. Неможливо пізнати нове або змінитися, будучи затиснутим рамками старих догм і переконань. Зробіть свій розум пластичним!

Пише - slovech.co

Все буде Україна