«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"Як таке можливо?" - Кондратюк б'є на сполох і вимагає від СБУ негайно втрутитися в скандал на Донбасі

Відомі українці в соціальних мережах вимагають негайної реакції держави на скандал, що стався на виборчому окрузі №50 у Донецькій області, де перемагає мер Добропілля Андрій Аксьонов.

 У 2014 році Аксьонов організовував на Донбасі референдум за проголошення "ДНР" і відділення від України.

 Телеведучий і продюсер Ігор Кондратюк на своїй сторінці в соціальній мережі facebook. обурений тим, що українські спецслужби і органи Центральної виборчої комісії допустили до участі у виборах людини, який працював на державу-агресора на самому початку окупації Донбасу.

Image"Як таке можливо ??? Навіщо ми платимо зарплати невігласам / пройдисвітам / прид ** кам з СБУ і ЦВК ??? Хто дозволив йому зареєструватися кандидатом в депутати ВР ??? Як цей антиукраїнський (антидержавний тобто) Андон може бути депутатом ВР  ??? Такому "депутату" сміттєвого бака буде мало ", - пише Кондратюк.

 

Image

 

Кондратюк також опублікував дві фотографії, які підтверджують розшук Аксьонова органами МВС, а також підтвердження наявності у нього російського громадянства.

 Більш того, журналіст Вахтанг Кіпіані зазначив, що в порушення закону України під час передвиборної кампанії всі бігборди Аксьонова були російською мовою.

 "В порушення закону - всі білборди його були російською. Але коли немає влади, то все можна", - пише він.

 "Пам'ятаю, коли обговорювали мінські, то говорили:" Ви що, хочете щоб Моторола в ВР сидів? ". Тепер і Моторол не треба", - коментують скандал користувачі соцмереж.

За матеріалами dialog.ua

Все буде Україна