«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Єфросиніна звернулася до захисників України: ви — герої всієї планети, не шкодуйте ворога, тримайтеся!

Популярна українська телеведуча Маша Єфросиніна записала відеозвернення до українських військових, щоб підбадьорити їх. Знаменитість назвала захисників України героями всієї планети, а також закликала не щадити ворога, котрі зрадницьки стріляють у спини українського народу.

Відповідне відео вона опублікувала на особистій сторінці в Instagram. "Моє звернення сьогодні виключно кожному з вас хлопці, в якій точці України ви б не знаходилися, з автоматом, у танку або окопі, поранені ви або чекаєте на свою зміну. Я хочу сказати, що пишаюся кожним з вас", – сказала Єфросініна (щоб переглянути відео, доскрольте сторінку до кінця).

Також телеведуча зазначила, що, перебуваючи в укриттях протягом усіх днів, люди чули лише одне – весь світ вважав, що війна закінчиться за кілька днів.

"Весь світ думав, що війна закінчиться за кілька днів, що цьому мерзенному упирю з ядерною кнопкою, вдасться за два дні захопити нашу вільну Україну. Я нарешті дізналася, що означає бліц-крик, але весь світ завдяки вам дізнався, що таке бліц-крик не допустити. Кожен із вас, наші воїни збройних сил України, наші воїни тероборони, хлопці добровольці. Ви всі є головними героями всієї планети протягом 12 днів", - сказала Єфросиніна.

Вона додала, що українськими військовими пишаються всі, але насамперед їхні жінки, які очікують на їх повернення.

"Про вас говорять усі, на кожному розі, у кожній вулиці, кожного міста, ваші фотографії облітають усі соціальні мережі, усі чати. Ви такі красиві, неймовірні, потужні та сильні. Щоразу, коли я бачу фотографію кожного з вас, у мене авертаються сльози. Обіцяю, що ми вас дочекаємося, приведемо себе в порядок і будемо так гаряче вас зустрічати, що такої зустрічі варто дочекатися і вижити", – сказала знаменитість.

Єфросиніна підсумувала тим, що побажала військовим ЗСУ сил.

"Беріть сили у злості, у вашій ненависті до ворога, беріть сили у всьому, що вам дає енергію, щоб нас захищати. Робіть те, що ви робите, прославляйте нашу країну. Не шкодуйте ворога, які так зрадливо стріляють нам у спини, наших дітей, наше мирне населення. Ми вас чекаємо з перемогою, ми у вас віримо, ми вас любимо, ми готуємо вам гарячий прийом, тримайтеся хлопці", – підсумувала вона.

Все буде Україна