«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

''Євробляхери'' раптово припинили протести і розблокували дороги: що трапилося

Власники автомобілів на єврономерах, які влаштували масові протести по всій Україні, тимчасово призупинили блокування доріг.


Про це вони заявили 21 листопада біля Верховної Ради. Перекриття трас, за словами активістів, вичерпало свою доцільність.

"Сьогодні акцію громадянської непокори під стінами парламенту і на автомобільних шляхах ми припиняємо. Нам необхідно переформатуватися", — заявив лідер організації "Авто Євро Сила" Олег Ярошевич.

Один із лідерів руху Олександр Чернявський наголосив, що акція призупинена на два дні, але боротьбу вони продовжать, пише "Громадське". "Немає сенсу тут стояти. Так само немає сенсу стояти в областях. Я не хочу, щоб були непорозуміння та сутички з поліцією", — заявив він.

Зазначається також, що "євробляхери" вирішили почекати, поки будуть підписані законопроекти, проти яких вони виступають. Згодом вони перемістяться під Адміністрацію президента, адже тільки президент може скористатися правом вето.

Коли це станеться, протестувальники пообіцяли повідомити пізніше. А поки, заявили вони, ця перерва буде використана для об'єднання сил і розробки нової стратегії.

Увечері в Укравтодорі розповіли, що протести власників "євроблях" завершилися по всій Україні, а рух по дорогах державного значення оновився.

Як повідомляв OBOZREVATEL, власники автомобілів на єврономерах перекрили траси по всій Україні з метою домогтися внесення змін у чинне законодавство. Серед головних вимог — відмінити прив'язку податку до віку авто, та ще приблизно 140 поправок.

У зв'язку з цим у Національній поліції пригрозили "євробляхерам" заходами поліцейського примусу, якщо блокада продовжиться.

 

Все буде Україна