«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Інвалідний візок, продуктові набори і сутичка: Як зустрів Тимошенко Миколаїв

Між прихильниками і противниками партії Юлії Тимошенко сталася сутичка біля концертного залу “Юність” в Миколаєві. Пише korupciya.com

Конфлікт розгорівся через інвалідний візок, який активісти намагалися провезти в зал.

На відео з місця подій видно, як до одного з активістів підійшов прихильник Тимошенко з тростиною, і почав його бити по голові. При цьому нападник звинувачував чоловіка в провокаціях.

Крім того, інший прихильник кандидата в президенти, схопив поважного віку учасника акції за шию і спробував силою посадити його в інвалідний візок.

Після другої сутички активісти склали інвалідну коляску і завантажили в багажник автомобіля.
Учасники інциденту у миколаївського концерт-холу «Юність», де днем ​​проходив Всеукраїнський аграрний форум Юлії Тимошенко, прокоментували те, що трапилося. Дмитро Рябченко повідомив, що за фактом вже написав заяву в поліцію, а представник «Батьківщини» Олександр Чхайло заявив, що ніякої бійки не було, а мало місце незручне і випадкове падіння.

За словами Дмитра Рябченко, вони з Ігорем Фінкельштейном дізналися, що до Миколаєва приїжджає Юлія Тимошенко і вирішили провести мирну акцію.

– Ми привезли інвалідний візок, щоб нагадати їй про шахрайство, коли вона на ньому виїжджала під час Майдану. Ми вважаємо, що в цьому немає нічого страшного. Але виявилося, що ми помилилися. Підлетів Олег Кравець (заступник керівника Миколаївської обласної «ВО« Батьківщина »- ред.), Вдарив мене в обличчя. Я його штовхнув, він впав. Нас розняли. Потім ми відійшли в сторону і тут я отримую важкий удар. Він інвалід, у нього величезна товста палиця. Ззаду ударив мене по шиї палицею, а потім другий раз по руці. Ось такі методи, – розповів Рябченко.

– Ми тільки вийшли з машини, а Кравець відразу налетів. Вирвав у мене з рук плакат, на якому було написано «Батьківщина» + «Партія регіонів» = червоне сердечко ». Вихопив з рук, почав рвати. Це чиста правда, – додав до цього Ігор Фінкельштейн.

За словами активіста, партія Юлії Тимошенко збирає під своїм крилом колишніх «регіоналів», зокрема й тих, хто фальсифікував вибори в 2004 році.

У свою чергу в «Батьківщині» нагадали, що напередодні приїзду Тимошенко по місту розклеїли оголошення про те, що в якості подарунків планується роздача продуктових наборів. Запис з таким оголошенням зробив в своєму «Фейсбуці» Дмитро Рябченко. У Тимошенко пост визнали провокаційним і заявили, що роздача продуктів в програму Юлії Володимирівни не входить.

Представник «Батьківщини» Олександр Чхайло взагалі зовсім заявив, що ніякого інциденту перед «Юністю» не було.

Все буде Україна