«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Іван Леньо: Приготуйтесь, дорога моя меншість – буде весело! Перша ластівка-сюрприз від коміка – всенародний референдум про дружбу з московитами.

“Ми закінчимо війну на Донбасі!”, – кричить з трибуни новоспечений. Всі притомні українці про себе подумали: “Як ти її закінчиш, дурєнь? Її можна або виграти, або програти”.

Але так думають притомні, ті які хочуть жити в незалежній Україні. Але ж є ще та більшість, яка цього популіста вибирала. А їй начхати на незалежність. Їх турбує аби пожрать, поспать, поср..ть і “какая разніца”. Слуга народу чудово це знає, і ось вам перша ластівка-сюрприз від коміка – всенародний референдум про дружбу з московитами.
Як проголосує більшість? Передбачувано – ЗА. Чому? «Да патаму, шо ми нє хатім вайни»
І все! Приїхали!
Народ так вирішив. Проти народу не попреш. І в державні зраді ти цього гідранта потім не звинуватиш, він своїм гнусавим голоском і гуемпленовською посмішкою скаже, мовляв, це був вибір більшості. Народ так вирішив, а я з народом.
Я просто настільки хитрожопий, що дав народу самому себе зрадити. А вишенькою на торті стане те, що тих, хто вийде на акцію спротиву цього референдуму, тут же маркерують як тих, хто хоче війни. Хто ЗА війну.
І нема сенсу мені кричати тут у фейсбуці – не вздумайте іти на будь які референдуми, все одно ті зазомбовані не почують!
Так, що приготуйтесь, дорога моя меньшість – буде весело.
Більшовизм на марші.

Ivan Lenyo
Все буде Україна