«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

''Хоч так буду з батьківщиною'': прах забороненої СБУ російської зірки надішлють в Україну

Російська естрадна співачка Лоліта Мілявська, яка народилася в українському місті Мукачеві, проте у 2017 році опинилася під забороною СБУ через незаконні гастролі в окупованому Криму, заповіла після смерті розвіяти частину її праху в Україні.

Як розповів російський телеведучий Андрій Малахов порталу "Стархіт", таким чином артистка, яка вже намагалася оскаржити рішення СБУ і проникнути в Україну, має намір "возз'єднатися" із батьківщиною.

За словами Малахова, в якийсь із днів відпустки, будучи в Болгарії, він заїхав у гості до Лоліти Мілявської, яка 14 листопада відзначить свій 55 день народження. Поспілкувавшись зі знаменитістю, телеведучий дізнався, що вона встигла скласти заповіт, в ньому Мілявська побажала розділити свій прах на три рівні частини.

"Лоліта розповіла, що заповіла розвіяти після смерті частину свого праху на вершині рожевої гори, яку видно з вікон її болгарського будинку, іншу віддати на волю московському вітру в Ляліному провулку, де вона довго жила. "А третю, — зітхнула Лола, — нехай відвезуть в Україну. Хоча б так я возз'єднаюся зі своєю батьківщиною", — процитував артистку Малахов.

Після заборони на в'їзд до України Лоліта Мілявська неодноразово намагалися оскаржити рішення СБУ, навіть зізнавалася, що ішла на обман. Після невдалих спроб потрапити до Києва, артистка скаржилася фанам, що не змогла приїхати на шкільний випускний доньки, яка навчається сьогодні в українській столиці.

Джерело

Все буде Україна