«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Хороша новина для українців - Безвіз з 1 березня в ще одну країну!

Українці зможуть відпочивати на Карибському морі в Гренаді без віз уже з 1 березня завдяки міжнародній угоді. Про це повідомляє Державне агентство розвитку туризму, пише УНН.

З початком весни набирає чинності Угода про безвізовий режим, підписана Кабінетом міністрів України та Урядом Гренади в липні 2020 року. Документ значно спростить для українців процедуру перетину кордону цієї курортної країни в Карибському морі.
Як зазначає пресслужба агентства, громадянам України не знадобиться оформляти візу для в'їзду, перебування або транзиту через Гренаду, такі ж умови почнуть діяти для гренадців. Є лише обмеження в термінах: за 180-денний період туристам не можна затримуватися на території чужої країни довше, ніж на 90 днів. Це стосується як однієї, так і декількох поїздок.
Нагадаємо
Раніше посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен повідомила, що через пандемію українці ще кілька місяців не зможуть в'їжджати в країни Європейського союзу без відповідних віз. При цьому, як зазначила дипломат, ситуація в Україні поки помітно краща, ніж на території Німеччини.
Джерело: УНН

Все буде Україна