«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Хотів Зеленський, а заразилися інші! В Офісі президента почався спалах СОVID-19

Віцепрем'єр-міністр України – міністр із питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков та радник президента України Володимира Зеленського інфіковані COVID-19, повідомляє НВ.

В Офісі президента України та управління державної охорони зафіксовано спалах коронавірусної інфекції COVID-19. Про це повідомляє НВ, посилаючись на свої джерела.

Видання зазначає, що інфіковані віцепрем'єр-міністр України – міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков та радник президента України Володимира Зеленського, які літали на переговори в Париж. За інформацією видання з Telegram-каналів, заразився радник президента України Руслан Демченко.

У коментарі "КиевВласть" Резніков повідомив, що здав тест на наявність коронавірусної інфекції після візиту в Париж. За його словами, також тести зробили інші члени делегації.

Делегацію очолював Резніков, а до її складу також входили міністр оборони Андрій Таран, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, керівник Офісу президента Андрій Єрмак, його заступник Ігор Жовква і радник президента Руслан Демченко.

12 червня перша леді України Олена Зеленська здала позитивний тест на COVID-19. Вона повідомила, що почувається добре і не має жодних симптомів хвороби. Зеленська перебуває на амбулаторному лікуванні та ізольована від інших членів родини. Де і коли заразилася перша леді, поки невідомо.

Зеленський у зв'язку із захворюванням дружини переходить на особливий режим роботи. Він не братиме участі у масових заходах і не здійснюватиме робочих поїздок за межі Києва.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавірусу пандемією. Перший випадок зараження в Україні зареєстрували 3 березня, з 12 березня у країні  ввели карантин.

Протягом останніх днів захворюваність почала стрімко зростати. 11–13 червня зафіксовано максимальний добовий приріст хворих. Зокрема, 13 червня COVID-19 підтвердили у 753 людей – це максимум від початку епідемії.

Все буде Україна