«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Ховайтесь по норах коруnціонери! Тільки що повідомили, яку посаду приготував Президент для Саакашвілі

Без перемоги Володимира Зеленського повернення Саакашвілі було б маловірогідним Про це в відео-інтерв’ю Politeka нагадав голова Європейської партії України Микола Катеринчук.

За його словами, надалі буде проводитися розслідування та порушуватимуться кримінальні впровадження стосовно всіх тих, хто за дорученням попереднього президента Петра Порошенка займався фальсифікацією справи Михеїла Саакашвілі.

«Михеїл Саакашвілі – успішний політик і йому є що показати суспільству. Він вже робив успішні реформи, він може показати, де він помилявся. Я думаю, що Саакашвілі буде цінувати той крок, який зробив Зеленський і буде боротися з олігархічною системою», – говорить Катеринчук.


Також політик зауважив, що українці можуть використовувати знання та вміння Саакашвілі в боротьбі за чесну владу та для усунення олігархів від впливу на матеріальні блага кожної української сім’ї.

«Саакашвілі точно буде боротися з олігархічною складовою, тому для соратників його повернення – це свято, а для інших – це привід задуматися, як можна використати його досвід», – резюмує Катеринчук.

Нагадаємо, нещодавно політик Міхеїл Саакашвілі записав палке звернення до громадян у зв’язку зі своїм поверненням в країну. Відповідний пост він розмістив на своїй сторінці в Facebook.


«По-перше, велике дякую, велике дякую президентові Зеленському, по-друге, велике спасибі тим людям, які ці місяці і роки надавали мені моральну підтримку. Я перед вами навіки в боргу», – зазначив він.

Крім того, Саакашвілі також звернувся до політиків, які в минулому «ставили палиці в колеса» і не хочуть бачити його в Україні.

«Хлопці, я багато років жив в Україні, я вчився в Україні, закінчив український університет Шевченка, 2 роки служив у збройних силах на території України, двічі був політв’язнем на території України за свої політичні погляди, тому я кровно пов’язаний з Україною», – підкреслив він.

За словами Саакашвілі, він є «одним з головних вболівальників України»

Джерело

Все буде Україна