«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Кидай дитину – дуй на роботу: нова ініціатива депутатів підтвердила їх діагноз

Така ініціатива міністерства соціальної політики не на жарт розлютила українців

З 1 січня 2019 року влада має намір змусити жінок, які стали матерями, віддати немовлят нянькам, а самим йти на роботу. Скандальний закон вже отримав масу гнівних коментарів збоку простих українців. Новий закон стосується тих матерів, у когго діти до 3-х років. Скандальний документ передбачає компенсувати сім’ям 1500 гривень в місяць на оплату нянь, щоб батьки поверталися на роботу.

А також за рік батькам, які офіційно найняли на роботу няню, відшкодовувати розмір прожиткового мінімуму для дітей до 6 років. Така ініціатива профільного міністерства спровокувала просто вибух емоцій у простих українців, які не розуміють, як можна таке пропонувати молодим матерям, крім того, що місячна компенсація менша, ніж вартість обіду депутата.

У соціальних мережах з’явилася маса обурених коментарів. Так, українці нагадали парламентарям, які пишуть подібні закони, що в перші дні життя дитина вкрай потребує опіки матері. Українці не уявляють, як чиновникам в голову прийшло таке нововведення.

"Хотів би подивитися на матерів які віддадуть своїх грудних дітей чужий няні. Як на мене це найвища міра дебілізму",

"Що за х*йня!!! В цей період дитині дуже важливий контакт з мамою для нормального розвитку, а його буде няньчити якась тітка !!! ??? Ви що "реформатори" зовсім о*уїли!!!??? У мене враження, що сьогоднішні реформатори всі вилупилися з яйця вимерлих динозаврів!",

"Що за маячня взагалі дах поїхав х*йнею страждають. При*урки",

"Явне ожиріння мізків! Мислити адекватно вони вже не здатні. Конкретний дебілізм!", – пишуть користувачі.

Більш того, українці підкреслюють, що на таку смішну суму – 1500 гривень неможливо найняти няню.

"З глузду з’їхали. Цікаво, а де вони знайдуть нянь на 1500 гривень на місяць?",

"Хоч би не смішили! Няню? За такі копійки? Маячня якась!", "Як вам це подобається няня за 1500 гр на місяць, вони взагалі в іншому вимірі живуть?",

"Яка ж це няня буде сидіти з дитиною за 1500?", – обурюються українці.

Джерело

Все буде Україна