«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Кінець підкрався непомітно: у вересні Путін назавжди втратить Україну

Цього місяця український уряд повідомить Кремлю дещо дуже цікаве

До кінця вересня президент України Петро Порошенко має намір попередити уряд Російської Федерації про те, що так званий договір "Про дружбу і співпрацю" двох країн припиняється через його непродовження. Про це глава держави розповів на зустрічі з керівництвом українського парламенту, Кабміну та представниками парламентських фракцій.

"Хочу внести деякі коментарі, ясність з точки зору непродовження дії Великого договору з Російською Федерацією про дружбу і співробітництво ... Він не розривається, а припиняє свою дію у зв'язку із непродовженням. Сьогодні це виключно компетенція Президента України. Я планую найближчим часом з цього приводу, після внесення пропозицій Міністерством закордонних справ, провести засідання Ради національної безпеки і оборони України та в строк до 30 вересня направити зі своїм підписом повідомлення Російської Федерації про непродовження дії зазначеного договору", - сказав Порошенко.

Це, зазначив він, не вимагає голосування в парламенті.

"Але я безумовно хотів би провести з цього приводу відповідні консультації для того, щоб врахувати думку Верховної Ради", - зазначив Президент.

Джерело

Все буде Україна