«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Куди зникли 4,5 млрд авансу податків киян? З будівництва метро на Виноградар пропали останні робочі (відео)

Ще тиждень тому не вельми великими темпами, але безперервно, вподовж кількох місяців одним з субпідрядників велися роботи на ділянці спорудження станції "Проспект Правди", а у січні кілька людей копирсалися біля майбутньої станції "Мостицька", біля тунелепрохідницького комплексу "Галина", роблячи вигляд, що готують його до запуску на другий тунель, зазначають Патріоти України.

Тепер все мертво... як на решті ділянок протягом останнього року.

Колись міський голова мабуть знов скаже, що у всьому винний карантин, а генпідрядник піде до суду, щоб ще на рік-два з тим самим формулюванням знов пролонгувати виконання проекту, 75% оплати за котрий він забрав ще протягом 2018-20 років.

Спеціалізована комісія Київради намагалась у січні добитись від директора АТ "Київметробуду" графіка виконання робіт та списку субпідрядників та договорів з ними по конкретних об'ємах запланованого... Результати, як-то кажуть говорять самі за себе.

Батьки міста не поспішають відповідати своїм виборцям на незручні питання. Нагадуємо, згідно судової постанови через "врємєнниє трудності" "Київметробуду" продовжили виконання контракту ще на рік, до кінця 2022 року. Як воно поспішає вкластися в нові терміни добре видно із любительського відео місцевих ентузіастів.

Все буде Україна