«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Купити диплом в Україні простіше, ніж буханець хліба

Шахраї готові продати вам документи як часів СРСР, так і міжнародного зразка. Аби тільки заплатили

В Україні вже давно і досить активно працює налагоджена система із продажу дипломів про вищу освіту. Шахраїв не зупиняє навіть наявність офіційної бази, де можна легко перевірити, достовірний документ, чи ні.

Фальшиві дипломи: як купують і продають в Україні?

У мережі ви можете натрапити на десятки подібних оголошень від сумнівних фірм, котрі пропонують дипломи на вибір, середня ціна стартує від кількох сотень доларів. Тут ви можете знайти документи для всіх професій: лікарі, вчителі, священики.

На багатьох сайтах підроблені дипломи коштують від 9 до 15 тисяч гривень. При цьому дипломи кандидата наук в середньому обходяться дорожче – в районі 20 тисяч. Дипломи про вищу освіту легко пробиваються по спеціальній базі даних при Міністерстві освіти.

Але факт підробки дуже швидко розкриється. Шахраї викрутилися й цього разу: почали продавати дипломи за 1993-1999 роки, періоду СРСР та Міжнародний диплом для іноземних студентів 1993-2018 років.

Такі підробки могли спрацювати, так як в базі до недавнього часу просто не було дипломів 1993-1999 років. Найдешевше на таких ресурсах коштує диплом про закінчення ПТУ. Його ціна – 5 тисяч гривень. При цьому диплом магістра з додатком нового зразка обійдеться від 250 до 450 доларів.

Багато фірм пропонують так звані "проведені дипломи", які будуть занесені до реєстру вузу і реєстру Міносвіти. Однак, така послуга проводиться за окрему плату. В середньому – від 15 тисяч гривень.

Джерело

Все буде Україна