«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Квіти в ямах на шляхах. Так жителі прикрасили в’їзди до міста в честь візиту Порошенка на Закарпаття (ФОТО)

Перші весняні квіти віоли з’явилися сьогодні у ямах посеред вулиць Ардовецька, Персикова та Івана Франка у Виноградові.

Так жителі прикрасили в’їзди до міста в честь візиту П.Порошенка на Закарпаття.

— Вздовж маршруту Гаранта на Закарпатті поспіхом латають ями, чистять від сміття узбіччя, вичісують мости — усе в кращих традиціях минулого століття. У Виноградові вирішили приєднатися до всеобласного «марафету» більш креативно, по-новому. Тому якби президентський кортеж йшов своїми шляхами через місто під Чорною горою, то три із чотирьох напрямків були б вкриті квітами, які вже «виросли» в ямах. Не на дорогах, а на шляхах. Наших з вами шляхах, — йдеться в описі акції.

За словами очевидців, автомобілісти не заперечували і навіть допомагали процесу «озеленення» дорожніх ям. Легковими автівками, автобусами і каміонами намагалися об’їжджати квіти, щоб ті довше простояли. На акцію зібрали 100 квіток віол, хоча на покриття всіх вибоїн не вистачило б і тисяч стебел.

Вулиці Ардовецька, Персикова і Франка вибрані не випадково. Тільки Копанська, яка веде в напрямку Хуста, виконує таку ж важливу артеріальну роль для міста. Минулоріч її відремонтували суцільним покриттям. Інші ж три головні шляхи – у аварійному стані. Вони знаходяться на обласному балансі, однак роблять репутаційні втрати саме для міста.

Це вже не перше «квіткове» привернення уваги до катастрофічного стану дорожнього покриття. Першу таку акцію з величезним резонансом на всю Україну

Пише - bbcccnn.org

Все буде Україна