«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Лавров раптом заговорив про переговори з Україною

Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров раптом знову заговорив про мирні переговори з Україною. Непереборне бажання "поговорити" у глави російської дипломатії виникло на тлі успіхів контрнаступної операції Збройних Сил України на півдні та сході нашої країни, передають Патріоти України.

Лавров нарікає, що чим пізніше розпочнуться переговори між Україною та Росією - тим "важче буде домовитися". Заяву глави МЗС РФ тиражують кремлівські пропагандисти.

"РФ не відмовляється від переговорів з Україною, але що більше відкладається процес, то складніше буде домовитися, заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров в інтерв'ю Павлу Зарубіну у програмі "Москва. Кремль. Путін на телеканалі "Росія-1", – пишуть пропагандисти "РІА Новини".

З огляду на те, що з кожним днем українські воїни звільняють все більше рідної землі, змушуючи російських окупантів здавати захоплені раніше позиції та відступати, час справді грає не на користь державі-агресору. Адже зараз щодня новий день боїв знижує "аргументи" РФ для спроб висувати ультиматуми офіційному Києву.

Все буде Україна