«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Магнітні бурі у травні! Українців застерігають про небезпеку!

Фахівці попередили про магнітні коливання. Травень 2019 буде вкрай напруженим, так як на даний період випадає кілька сильних магнітних коливань. У ці дні метеочутливим людям варто уважніше поставитися до свого здоров’я.

У цей місяць можливі посилення нерішучості і агресивності. Тому щоб уникнути зайвих проблем, фахівці рекомендують не вплутуватися в конфліктні ситуації і відкласти важливі справи на потім.

Найбільш небезпечним виявиться 5 травня, коли тіло буде долати сильна слабкість. Крім того, з’явиться безпричинна апатія, дратівливість, підвищена стомлюваність, нервозність, сильні мігрені і загострення хронічних хвороб.

Далі потужне магнітне коливання піде з 11 до 17 травня. Воно принесе метеозалежним людям загальне нездужання, проблеми з серцево-судинною, імунною, зоровою та дихальною системами.

Відзначається, що з 20 по 25 число слід бути більш обережним. У цей час під негативний вплив потрапить психоемоційна сфера, а тому рекомендується уникати стресів і більше відпочивати. 28 числа погіршення загального самопочуття найбільш виражено відчують маленькі діти і літні люди.

Щоб захиститися від магнітних бур, рекомендується обмежити вживання жирної, гострої та солоної їжі. Можна пити заспокійливі чаї з м’ятою або мелісою. Бажано вживати більше вітаміну С.

Також під час геомагнітних трясінь важливо зменшити фізичну активність, частіше дихати свіжим повітрям, уникати великого скупчення людей, мінімізувати конфліктні і неприємні ситуації.
Якщо є можливість, то проводите більше часу на свіжому повітрі.
Слідкуйте за артеріальним тиском і запасіться необхідними ліками, якщо у вас є хронічні захворювання.

Джерело

Все буде Україна