«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Маємо спіймати американський F-22 Raptor – ЗМІ опублікували розмови льотчика РФ

Міжнародна волонтерська спільнота опублікувала розмови набито російського льотчика першого класу Олексія Копаєва, який заявив, що перед ним стоїть завдання перехопити американський винищувач F-22 "Raptor".

Записи розмов російського пілота 26 листопада опублікувала спільнота InformNapalm.

Зазначається, що аудіозаписи розмов офіцера ПКС РФ, штурмана багатоцільового винищувача Су-30СМ, льотчика першого класу, старшого лейтенанта Олексія Копаєва спільнота отримала від активістів українського кіберальянсу і публікує їх у відповідь на агресію Росії в Азовському та Чорному морі.

"Коротше, у нас стоїть завдання зараз спіймати цю невидимку американську. F-22 "Raptor". Я, говорю, я цих покидьків спіймаю", - говорить на записі, як стверджується, Копаєв.

Також нібито військовий розповідає про розмови з військовими, генералами, пілотаж "Російських вітязів".

(На записі присутня ненормативна лексика)

Як стверджує організація, Копаєв розмовляє зі своєю коханкою, яка в подальшому шантажувала його записом.

F-22 Raptor — винищувач п'ятого покоління американського виробництва, побудований для боротьби з винищувачами супротивника.Також він здатний здійснювати наземні атаки, розвідку і радіоелектронну боротьбу.

Наразі F-22 та F-35 єдині серійні літаки котрі стоять на озброєні США. Багато держав світу зацікавлені F-22, але американське законодавство забороняє експорт цих літаків.

Джерело

Все буде Україна