«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"Мама, забери меня домой": Лише у Харкові 27 лютого в полон здалися десятки вояків Путіна. Повне знесилення та деморалізація. З початку війни не отримують їжі, води, пального (відео)

"У Харкові Збройним Силам України здалися в полон десятки російських бійців, цитують Патріоти України голову Харківської ОДА Олега Синєгубова і продовжують. - Російські бійці, яких взяли в полон, розповідають про повне знесилення та деморалізацію, вони не мають зв‘язку з центральним командуванням, не розуміють і не знають подальших своїх дій. З початку нападу на Україну вони не отримують їжі та води, у техніки немає запасів пального.

Покидаючи позиції, російські бійці намагаються заховатися поміж цивільним населенням, просять у людей одяг та їжу. Бо «вдома» їх ніхто вже не чекає.

Жителі Харківщини, будьте обережні, не відчиняйте дверей незнайомцям, не допомагайте російському агресору в переховуваннях.»

Захоплені в полон російські окупанти звертаються до своїх матерів з проханням забрати їх з України.

"Меня подбили свои в голову. Украинские медики дали мне помощь. Мам, забери меня отсюда. Мы здесь мирных людей убиваем, которые ничего не сделали плохого", - каже один з окупантів.

"Был отправлен воевать с братским народом по преступному приказу нашего президента. Мама, пожалуйста, верни меня домой. Я не хочу здесь больше находиться", - додає інший

Все буде Україна