«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Масову втечу московських попів у Православну церкву України показали у цифрах: вражає

Все більше парафій переходять в ПЦУ

У Православну церкву України перейшли ще дев'ять парафій. Раніше вони належали до Московського патріархату.

Про це на особистій сторінці в Facebook повідомив митрополит Антоній Махота.

Митрополит розповів, що в Хмельницькій області до Єдиної православної церкви приєдналися шість релігійних громад УПЦ МП в Ізяславському районі. Мається на увазі прихід сіл Теліжинці, Закружцы, Пильки, Сухуженци, Чижівка і Присилки. Митрополит зазначив, що настоятелем всіх шести парафій є протоієрей Віталій Олійник.


Також в ПЦУ у Вінницькій області перейшли дві громади Московського патріархату. У тому числі і в селі Перемога Козятинського району. Там відбувся опитування і за його результатами понад 300 жителів висловилися про приєднання до ПЦУ. Також до Православної церкви України приєдналися віруючі села Бульбашки Козятинського району.

Ще один парафія Української православної церкви МП перейшов до ПЦУ на Волині. Відповідне рішення було прийнято настоятелем і парафіянами храму у селі Мерва Горохівського району.


Раніше повідомлялося, що надання Україні Томосу про автокефалію безперечно можна назвати історичною подією для нашої держави. Сотні людей чекали вісім годин поспіль перед собором, поки Порошенко вирішить це питання з релігійними представниками.

Джерело

Все буде Україна