«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Мені боляче, що не можу забрати свою крихітку з собою. Будь ласка, ніколи не кажіть їй про мене, не потрібно, щоб вона мене шукала! Сльози котилися по її щоках, в цих блакитних очах було стільки пeкуч

Як же сумно, коли нам доводиться бачити розлуку матерів зі своїми дітьми, особливо, коли ця зустріч – остання в житті обох. Ця історія трапилася з однією жінкою, яка дуже хотіла діточок. Вони з чоловіком були вже немолоді, а зaвагiтніти їй ніяк не вдавалося. Лікарі незабаром порадили їм взяти дитину, від якої відмовилися. Вони вирішили погодитися і стали чекати дзвінка з лікарні. Джерело Всі документи для оформлення опікунства були готові. Залишалося дочекатися дитинку.

Дзвінок не змусив себе довго чекати. Від дитини відмовилися в сусідньому місті і просять, щоб вони швидко поїхали в пoлoговий будинок.

Подружжя через кілька годин були вже там і дізналися, що мати з Узбекистану і відмовилася від своєї дочки. Коли жінка побачила дитину, то не могла відірватися від неї. Дивилася і раділа тому, що вона її мама і незабаром поїде додому разом з нею.

Увечері, жінка ходила по коридору і думала, їй було не по собі, вона відчувала, що тут щось не так. Раптом почула спів жінки, хотіла зрозуміти, про що пісня, але не змогла – мова була їй незнайомий

Коли підійшла до кімнати, звідки доносився спів, вона побачила маму своєї дитини, яка тримала її на руках і годувала дитину.

Мама помітила жінку і підійшла до неї, коли дитина вже заснула. Вона розповіла свою історію про те, чому їй довелося відмовитися від дитини:

«Я сама з Узбекистану, приїхала сюди працювати. У мене там залишилися ще троє дітей. За дурницю, я змушена залишити дитину. Мені боляче дивитися на неї і усвідомити, що не можу забрати її з собою. Будь ласка, ніколи не кажіть їй про мене, не потрібно, щоб вона мене шукала! Я знаю, що ви подбаєте про неї добре … »

Сльози котилися по її щоках, в цих блакитних очах було стільки пeкучого бoлю. Вона зібралася духом, витерла сльози і запитала:

«А як ви її назвете? »

«Марина».

Вона посміхнулася.

Мабуть їй сподобалося ім’я.

«Я хотіла назвати її Євою,» – з сумною посмішкою сказала вона.

На наступний ранок вона поїхала. Малятко все плакало і не хотіло заспокоюватися. Воно сумувало за запахом мами – по її заспокійливому голосу.

Через кілька днів ми забрали з собою додому нашу милу Єву.

Пише - ukrainians.today

Все буде Україна