«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Міськрада Івано-Франківська звернулася до Зеленського через карантин

Міськрада Івано-Франківська звернулися до президента Володимира Зеленського і попросили скасувати рішення про внесення міста у червону зону карантину.

Депутати зібрались 31 серпня на позачергову сесію, повідомляє galka.if.ua.

У зверненні говориться, що рішення уряду створило напругу серед мешканців, воно порушує конституційні права місцевих жителів.

-Показник заповненості ліжко-місць у лікарнях міста не може бути об’єктивним. Адже лікарні обласного центру приймають людей і з району, і навіть з інших областей.

Ми, депутати, просимо у найкоротший термін скасувати рішення ТЕБ і НС про внесення Івано-Франківська у червону зону, – йдеться в заяві.

Депутати вважають, що це рішення порушує конституційні права франківців. Також вони просять переглянути методику встановлення карантину.

– Це несправедливо. За таким поділом Коломия, Калуш, Івано-Франківськ завжди будуть у червоній зоні, бо у нас завжди буде лікуватися велика кількість людей, – сказав він.

1 вересня у червоній зоні карантину

Учні з червоної зони карантину не зможуть ходити у школу та мають вчитись у віддаленому режимі.

Водночас у  Івано-Франківську учні ходитимуть до школи незалежно від рішення уряду. Про це заявив мер міста Руслан Марцінків.

Уряд змінює умови щодня, а вони хочуть створити усі умови  та розпочати повноцінне життя з 1 вересня.

Джерело: galka.if.ua

Все буде Україна