«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Міжнародний день секретаря відзначають 24 квітня 2019 року

Свято відзначається щорічно у середу останнього тижня квітня.

Свято «Міжнародний день секретаря» або «День професійних адміністративних працівників» у 2019 році відзначається 24 квітня, у середу, інформує Ukr.Media.

Секретар за один робочий день проробляє масу роботи, яка майже непомітна, але переставши її виконувати, одразу виникають питання і проблеми. Таким незамінним фахівцям присвячене своє професійне свято.

Історія

Першим, хто висунув ідею оформити День секретаря святковим, був американець-публіцист Гаррі Клеумфусу. В Америці ще з 1952 року почали відзначати це свято, щоб по достойності оцінити працю всіх секретарів. З часом вітати й вшановувати фахівців почали й в інших країнах. Таким чином, цей день став міжнародним святом.

До адміністративних працівників відносяться:

помічники керівників;
офіс-менеджери;
адміністратори;
кадровики;
діловоди.
Секретарі, працюючи біля шефа щодня, знають всі нюанси діяльності, часто допомагають приймати важливі рішення, а іноді приймають їх самостійно. Від правильно злагодженої роботи, теплого прийому почесних гостей, грамотно оформлених паперів — залежить успіх справи.

Для ефективної роботи секретар повинен володіти наступними якостями:

хорошими зовнішніми даними;
уважністю;
почуттям гумору;
чуйністю;
грамотністю;
умінням швидко переключатися з одного виду діяльності на інший.
Традиції

У день адміністративних працівників секретарі приймають вітання від начальства і колег, друзів і знайомих. Самі адміністративні працівники вітають один одного словесно при зустрічі, а якщо немає такої можливості, то в соціальних мережах і електронною поштою, розсилаючи різні тематичні картинки та демотиватори.

За роки святкування склалися традиції. Наприклад, у Німеччині секретар у свій професійний день може відрізати частинку краватки боса. В Англії директор запрошує секретаря до себе додому на звану вечерю. У нас заведено дарувати секретарям букети квітів та солодощі.

В день свята керівництво намагається менше давати роботи своїм помічникам-секретарям, тим самим демонструючи свою повагу до них.

Все буде Україна