«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Мосейчук на “1+1” ледь-ледь тремтячим голосом заявила, що, виявляється, 9 грудня увійде в світову історію і змінить її

Вчора в сукню кольору топленого молока, косить то чи під Мелані Трамп, чи то під Олену Зеленську, популярна телеведуча Наталя Мосейчук ледь-ледь тремтячим голосом і з придихом, відкрила ток-шоу «Право на владу» на «Плюсах» важливим текстом. Виявляється, 9 грудня увійде в світову історію і змінить її. І, як підтвердження своїх слів, запросила до центрального мікрофону Микиту Потураєва, спочатку уточнивши, а чи є він головним ідеологом партії «Слуга народу». Отримавши від Микити ствердну відповідь, Наталочка видихнула і зачаїлася, слухаючи нового політика, якого зробити і піднести з усім шиком-блиском отримала завдання від «1 + 1». Про це у своєму блозі пише блогер Ірина Медушевська.

Вона зазначає, почав новий політик свою промову з Мінських домовленостей, мовляв підписані вони Порошенком, з нас і нічого не візьмеш, але ми, люди Зеленського, люди законослухняні, будемо все виконувати за цим документом. Ірина Медушевська зазначає, після таких слів Потураєва чомусь ніхто в студії йому не нагадав, що у нас взагалі-то поки що ще парламентсько-президентська республіка і ніхто не може згадати, щоб Верховна Рада «Мінськ» ратифікувала.

Медушевська пише, щоб надати Микиті значущості, по скайпу вийшов Альфред Кох, ім’я якого ведучій вдалося запам’ятати не з першого разу. І ось Кох, розумничка, розповів про звички РФ, як вони створили «проблеми» на Донбасі, тільки лише для того, щоб ці «проблеми» дозволити і отримати Крим, в святковому наборі зі скасуванням санкцій. Отримавши такий пас, Потураєв розповів про «могили загиблих при Голодоморі, які ми РФ ніколи не віддамо!», Про могили в Криму Микита мовчав як партизан. Видно, і цей політик «Слуги народу» вийшов з ладу, пора нести нового.

Все буде Україна