«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"Нафтогаз" розпочинає новий арбітраж проти "Газпрому"

НАК "Нафтогаз України" подала Прохання про арбітраж до Міжнародного арбітражного суду при Міжнародній торгово-промисловій палаті в Парижі (Франція) щодо дій ПАТ "Газпром". Компанія вимагає від Газпрому кошти за надану послугу з організації транспортування природного газу територією України, які не були ним сплачені вчасно та в повному обсязі.

Про це повідомляє пресслужба "Нафтогазу".

Місце проведення арбітражу – Цюрих (Швейцарія).

"Ми змусимо Газпром заплатити. Нафтогаз також оцінює можливість заявлення додаткових вимог. Ми використаємо наш досвід перемог над Газпромом в арбітражі", - заявив голова правління Нафтогазу Юрій Вітренко.

Сума позову не розголошується.

"Оскільки транзитний контракт 2019 був підписаний на умовах "качай або плати", а росіяни, починаючи з травня, качають і платять менше, ніж передбачає угода, ми вимагаємо від Газпрому розрахуватися в повному обсязі. Як це визначає контракт.

Ми використаємо наш досвід перемог над росіянами в арбітражі і змусимо їх заплатити і цього разу. При чому це лише початок, Нафтогаз оцінює можливість заявлення додаткових умов", - написав Вітренко у Facebook.

"І хоча арбітраж – це завжди складний і тривалий процес, я вірю, що Нафтогаз повторить успіх Стокгольму-2019. І Україна теж неодмінно переможе!", - додав він.

Все буде Україна