«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"Найкращий друг наших ворогів – паніка": Зеленський закликав США аргументувати заяву про напад РФ 16 лютого (відео)

Глава держави Володимир Зеленський заявив, що на сьогодні в інформаційному просторі множаться дані про ймовірне вторгнення російських військ на Україну, що неминуче спричиняє паніку як усередині країни, так і в міжнародному полі. Він також закликав США підтвердити прогноз про глибоку ескалацію, яка нібито відбудеться 16 лютого. Він пояснив таку необхідність із боку Заходу тим, що саме "паніка залишається найкращим другом наших ворогів". Відповідну заяву Зеленський зробив, прибувши на територію проведення військових навчань у Херсонській області, передають Патріоти України із посиланням на пресслужбу Офісу президента.

"Ми розуміємо всі ризики, розуміємо, що ці ризики є. Якщо є у вас чи будь-яких людей якась додаткова інформація про 100% вторгнення РФ починаючи з 16 числа в Україну, будь ласка, давайте нам цю інформацію", – сказав український гарант.

Зазначимо, що авторитетне західне видання Politico опублікувало інформацію, згідно з якою глава Білого дому у Вашингтоні Джо Байден у розмові з колегами по НАТО назвав дату ймовірного вторгнення Росії на суверенну територію України. За словами президента США, це станеться 16 лютого.

Все буде Україна