«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Найточніший гороскоп на 2019 рік: кому – насолоджуватися життям, а кому – треба запастися грошима

Що нам обіцяють зірки в 2019 році? Хто зі знаків зодіаку зможе реалізувати свої плани?

Овен

 

Оптимізм – головний ваш помічник в цьому році. За все нове беріться з ентузіазмом – тоді у вас вийде згорнути будь-які гори. А їх буде чимало. У низці робочих буднів постарайтеся не забувати про себе, свої потреби. До кінця року життя принесе вам полегшення – справи вас трохи «відпустять» і ви зможете насолодитися спілкуванням з сім’єю і любовними стосунками.

Телець

Ви трохи втомилися від метань між рутиною звичайних справ і пошуків нових шляхів у житті і бізнесі (творчості). Зробіть крок у бік і подивіться на свою ситуацію з точки зору сторонньої людини. Саме так ви зможете вибрати правильний шлях. Зірки прихильні вашим справах, ви зможете отримати від них фінансове і моральне задоволення. І не забувайте насолоджуватися життям – в 2019-му це обов’язково!

Близнюки

Чорні та білі смуги в житті будуть змінюватися з шаленою швидкістю. Але ви завжди можете знайти баланс між діловими амбіціями і сім’єю, між серцем і розумом. Рік обіцяє бути багатим на знайомства. Покращиться матеріальне становище, але за умови, що ви завжди будете в русі. До кінця 2019-го ви визначитеся з вашим життєвим шляхом і, нарешті, отримаєте впевненість в завтрашньому дні.

Рак

Прилив сил і ентузіазму будуть супроводжувати весь рік. Ви зможете стати сильнішим фізично, змінити свою фігуру. Але в цілому рік буде досить безладним: зміни планів, постійно з’являються ідеї, різні (часом кардинально протилежні) мети – можуть збити з пантелику і перешкодити вашій концентрації. При прийнятті будь-яких рішень слід довго думати і зважувати всі за і проти. Почуття тривоги буде супроводжувати весь 2019 й, але особливо не піддавайтеся своїй уяві, що малює сцени жахливого майбутнього – все буде добре.

Лев

У всіх ваших починаннях великі шанси на успіх. Головне – розберіться вже зі своїми страхами і сумнівами. Ентузіазм в діловій сфері принесе вагомі плоди. Коли настане період агресії і замкнутості – візьміть відпустку, це єдине, що вам допоможе. Найбільше уваги постарайтеся приділяти своєму здоров’ю, фінансових справ і сімейних стосунків – це найважливіші для вас сфери на 2019 й рік.

Діва

Ви на перехресті доріг. У цьому році вас чекає ломка стереотипів, вибір любовних / сімейних відносин, перегляд планів на життя, можлива зміна діяльності, відмова від старих амбіцій і т.п. За підтримкою і порадою звертайтеся до найближчих для вас людям. До кінця року ви нарешті досягнете внутрішнього спокою і з задоволенням подивіться на всі зміни цього періоду.

Терези

Яскраво розкриється ваш талант спілкування з людьми. Ви з легкістю зможете вирішувати найважчі питання, переконати будь-яких непохитних співрозмовників. Але не думайте, що зірки принесуть вам все на блюдечку – битися за своє місце під сонцем доведеться серйозно. Іноді будуть хвилювати неприємності у відносинах з друзями і сім’єю, але пам’ятайте – не дивлячись ні на що, у них ви завжди знайдете підтримку. В цілому більшість ваших ідей і проектів успішно втіляться в життя.

Скорпіон

Найбільше вас турбуватимуть домашні проблеми і відносини з другою половинкою. При цьому у фінансовому плані настає просто золотий час – вдалі угоди, кращі партнери, вигідні контракти і багато грошей, які будуть «сипатися» на вас часом просто з неба. Зумійте розпорядитися ними з розумом. Неприємності будуть приносити тільки зобов’язання з минулого – будьте уважні. В кінці року – чекає ще більший успіх, життя перейде на більш якісний рівень.

Стрілець

У вас починається новий життєвий цикл. Рік буде непростим, доведеться часто робити вибір, сумніватися. Іноді вам буде здаватися, що вас веде сама доля і чиясь невидима рука захищає від бід і негараздів. Ви зможете подолати всі труднощі, визначитеся з метою і шляхом. Рішення, прийняті в цьому році, відіб’ються на всьому подальшому житті, так що думайте наперед.

Козеріг

Скажена скачка 2018 го позаду, цей рік буде спокійним і тихим. Іноді події навколо знову будуть мчати на шаленій швидкості, але вас вони особливо не торкнуться. Підводите підсумки роботи і ваших роздумів, подумайте про перспективу, знайдіть баланс між мріями і реальними можливостями. Можливі проблеми з грошима, але вирішити їх допоможуть близькі люди. Після вашого дня народження настане більш вдалий період. Ви станете впевненіше і більш готові до нових звершень.

Водолій

Вас чекає хороший світлий рік. Нові друзі, веселі компанії. Будуть невеликі труднощі в матеріальному плані, головне – не впадайте у відчай, все вирішиться. Можливо нерозуміння в родині, охолодження відносин з другою половинкою і родичами. Не рубайте з плеча і переключіться на спілкування з друзями. Повірте, все вирішиться і без вашого особливого участі.

Риби

Рік буде дуже успішним. Ваша сексуальна привабливість – на піку. За що б ви не бралися – буде супроводжувати удача. Це найкращий час розібратися з усіма невирішеними колись питаннями. Звичайно, без потрясінь вам не обійтися. Але вони будуть короткочасними і особливо не вплинуть на ваше життя. Не зациклюйтеся на них (хоч ви до цього і звикли). Успіх супроводжує вам у всьому.

Все буде Україна