«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

''Навіщо навчався у США?'' Вакарчук розлютив мережу заявою про майбутнє України

Популярний український музикант і лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук прокоментував у соцмережах отримання Православною церквою України Томосу про автокефалію і нарвався на критику інтернет-користувачів.

 

"Отримання Православною церквою України Томосу про автокефалію – історична подія, яка матиме далекосяжні наслідки для усіх українців: православних, християн інших конфесій, які сповідують інші релігії або атеїстів. Дорога до справжньої незалежності довга. Але ми йдемо нею вперед!" – написав співак у своєму Twitter.


 -Отримання Православною церквою України #Томос про автокефалію-історична подія, яка матиме далекосяжні наслідки для всіх українців: православних, християн інших конфесій, тих,хто сповідує інші релігії чи атеїстів. Дорога до Справжньої Незалежності довга. Але ми йдемо нею вперед! - пише Вакарчук.

Пост Вакарчука викликав бурхливу реакцію у мережі:

"Пише завжди рівненько так, правильно все. Без сучка і задирки. Слова підібрані, а от не чіпляє, ну ніяк. Не цікаво, прісно. Неначе правильний робот".

"Якою була мета навчання у США? Вас досі валить політика?"

"А про які саме наслідки йдеться для атеїстів?"

"Не твоя війна – не твоя церква..."

"Згоден із Вакарчуком. Тільки Святославе, хочу дати тобі знати, що крім віруючих – християн, мусульман, православних, буддистів і атеїстів, є люди, які не вішають на себе ярлики. Ніякі. Удачі".
Джерело

Все буде Україна