«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

“Не буде йти – будуть проблеми”: Ярош зробив попередження “майбутньому” Президенту України

Депутат і глава Українського добровольчого корпусу Дмитро Ярош виступив з попередженням до кандидата в президенти шоумену Володимиру Зеленському. Гучну заява Ярош зробив в коментарі телеканалу “112 Україна“.

Вже 21 квітня Україна в другому турі виборів обере собі нового президента. Є висока ймовірність, що країну може очолити шоумен Володимир Зеленський. Ярош, коментуючи ситуацію, висловив сумнів, що Зеленський може стати гідним головнокомандувачем для країни. Він до сих пір є “котом у мішку”.

“Для нас, як для людей, які 5 років присвятили захисту України, звичайно хотілося б, щоб головнокомандувач був сильною вольовою людиною. Але поки Зеленський ніяк не проявив себе … Ну він бізнесмен хороший, шоумен хороший. Це факт”, – зазначив депутат. Він звернув увагу, що Зеленський досі не представив свою команду. Не ясно, хто буде відповідати за оборонний сектор і це велика проблема.

“Хотілося б побільше конкретики. За Порошенко чітко і зрозуміло все, а тут немає абсолютно розуміння, і це дуже турбує і мене і моїх побратимів”, – визнав Ярош.

Тим не менш, він закликав українців не панікувати.

“В результаті який би поганий головнокомандувач ні був, українці все одно переможуть. Ми просто змінимо верховного головнокомандувача, ми таке вже робили. Головне, щоб він йшов українським шляхом. Не буде йти – будуть проблеми”, – попередив він Зеленського.

Не обурили Яроша плани Зеленського домовлятися по Донбасу з агресором Володимиром Путіним. Він нагадав, що переговори з ним велися і Петром Порошенко за посередництва Заходу.

“Головне – не вести переговори з сепаратистами, тому що вони – маріонетки Путіна. Потрібно домовитися з міжнародними гарантіями, тому що Путіну вірити не можна абсолютно ні в чому”, – порадив Ярош.

Він не виключив, що після виборів на Донбасі може статися загострення. Російські війська досі сконцентровані на українському кордоні і окупованих територіях. Проте, запевнив він, бійці ООС готові зустріти ворога.

“Я не перебільшую загрозу від російської армії. Вона потужна, але не настільки, скільки самі росіяни про це говорять. Нам доведеться багато крові пролити, якщо вони перейдуть на наступний етап своєї агресії. Але вона давно почалася і нічого нового в цьому немає”, – заявив Ярош.

Примітно, що інформацію про знервованості у лавах добровольців підтвердив і депутат Володимир Ар’єв.

“Їм втрачати нічого. Спроба повернення в держуправління екс-регіоналів, спроба розвороту країни від Європи, спроба приниження України – все це матиме цілком конкретні і трагічні наслідки, хто б не був при владі. Майдан буде навряд чи – хлопці готові перейти відразу до наступного етапу. Україна вже не та, що в 2010-му, і це слід врахувати. Нового у вигляді забутого старого не допустять. Але тенденції небезпечні і супутні ризики серйозні, як ніколи “, – написав він у Facebook.

Пише - prefiksblog.co.ua

Все буде Україна