«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Не існує: заява Папи Римського приголомшила весь світ

Слова понтифіка поставили на вуха Ватикан

Італійське видання опублікувало інтерв'ю з Папою Римським, у якому мова йде про пекло та грішні душі.

93-річний журналіст Еудженіо Скальфаро, відомий своїми атеїстичними поглядами, зустрівся з Папою Римським, після чого опублікував статтю у виданні La Repubblica. У ній журналіст, цитуючи Франциска, стверджує, глава Римо-католицької церкви заявив, що пекла не існує, а грішні душі ніхто не карає.

У Ватикані повідомили, що журналіст неналежним чином відобразив те, що сказав Папа. Якби це було правдою, то слова Папи ішли б проти католицького вчення. Про це пише Mirror. "Душі грішників зникають", – сказав глава Римо-католицької церкви у інтерв'ю. Натомість видання цитувало Папу Франциска ось так: "Вони (грішні душі - ред.) не покарані".

"Ті, хто розкаявся, отримують Боже прощення і займають місце серед тих, хто споглядає його (Бога), але ті, хто не розкаявся і не можуть бути прощені, зникають. Пекла не існує, лише зникнення грішних душ", - сказав Папа.

Після цієї статті Ватикан виступив із заявою, в якій йдеться, що стаття не відображає належним чином те, що сказав Папа.

Також зазначається, що "цитати", наведені у виданні, є плодом уяви журналіста, а не цитатами понтифіка. Якби Папа Римський таке сказав, це б суперечило вченню католицької церкви, - пише znaj.ua

Катехізис Католицької Церкви говорить: "Вчення церкви підтверджує існування пекла і його вічності". Він також говорить про "вічний вогонь", в якому горять грішники, і вчить, що "головне покарання пекла - це вічне відділення від Бога".

Все буде Україна