«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"Не хоче – не треба": Світоліній погрожують закрити двері в збірну України

Перша ракетка України більше може не зіграти за нашу країну

Віце-президент Федерації тенісу України Євген Зукін повідомив, що краща українська тенісистка Еліна Світоліна може більше не зіграти в складі збірної України. "На наступному засіданні президії ФТУ будемо розглядати питання про подальший виступ Еліни Світоліної в Кубку Федерації: запрошувати чи не запрошувати її в майбутньому. Кожен повинен нести відповідальність за свої дії", – заявив Зукін.

Раніше в Федерації тенісу України звинуватили Еліну Світоліну в тому, що вона відмовилася грати за національну команду через гроші. Світоліна це звинувачення спростувала, заявивши, що причиною її відмови від виступів була травма.

"Федерація тенісу України нікого не змушує грати за національну команду, – сказав в інтерв'ю DolgopolovaLi Євген Зукін. – Якщо гравець говорить: "Я не хочу, я не можу", ми не починаємо його змушувати. Хоча для цього є багато важелів впливу. Але ми не один з них не зачіпаємо. Якщо людина не хоче – не треба. В команді не потрібна людина, яка не хоче грати".

Відмінно ставлюся до Світоліної, як до людини, – вона прекрасна дівчина. Але я нагадаю, що на відміну від тієї ж Ястремської, яка розвивалася без допомоги ФТУ, спонсором Еліни був Юрій Сапронов, перший віце-президент федерації на той момент. Виходить, що вона вирощена Федерацією тенісу України, від початку і до кінця", – сказав Зукінi.

Як повідомлялося раніше, забувши про травму, Світоліна злилася в еротичному танці зі своїм бойфрендом. Як виявилося, Еліна і Гаель практикують тенісні рухи не тільки на корті.

Пише- ukr.segodnya.ua

Все буде Україна