«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"Не претендую ні на які мандати і посади!" - Дмитро Ярош розповів, кого підтримає на президентських виборах.

Дмитро Ярош розповів чию кандидатуру він бачить найбільш прийнятною на майбутні виборах президента України. Про це він розповів на своїй фейсбук-сторінці:

Маленький пост про політику Украінська Добровольча Армія – позапартійна структура, основним завданням якої є допомога державним чинникам у захисті Незалежності та територіальної цілісності Держави.

Тому, пишу не як Командувач УДА, а як націоналіст і громадянин.

1. Лишаюсь переконаний, що будь-які вибори під час війни є непотрібними і такими, що порушують основи національного народовладдя.

2. Якщо народ спримає гру по існуючих правилах, то найголовніше – не допустити до влади агентуру Кремля (медведчуків, вілкулів, мураєвих тощо).

3. Під час політичної війни «всіх проти всіх» націоналістам треба об’єднатися і виставити одного кандидата у Президенти, а потім і сформувати єдиний список до Верховної Ради.

4. Особисто не претендую ні на які мандати і посади.

5. Вважаю виваженою і правильною відмову Олега Тягнибока від участі в президентських виборах.

6. Вважаю пропозицію парті «Свобода» про висунення Руслана Кошулинського єдиним кандидатом від націоналістичних організацій логічною і прийнятною.

7. Звертаюсь до націоналістів із закликом виступити на виборах об’єднаною силою, розширити політичний фронт до право-центристського і перемогти заради Украіни..

P.S. Все це стає ще більш важливим в контексті вчорашнього блеяння в Парижі Макрона і Меркель «про націоналізм»…

Слава Україні!

Дмитро Ярош

Джерело

Все буде Україна