«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Не просто забобони: чому наsправді не можна відзначати 40-річчя

Одна з поширених прикмет стосується ювілею. Так чому не можна відзначати 40-річний ювілей чоловіка і чи можна в такому випадку виділити цей день якось інакше?

Походження прикмети

Встановити точно, чому та як саме виникло подібне повір’я, історикам, швидше за все, не вдасться. Імовірно, негативне значення число 40 може мати з наступних причин:

число 40 фігурує у негативному значення у багатьох віруваннях, у тому числі в християнстві. Саме 40 років перебували євреї на чолі з Мойсеєм у пустелі, Ісус також провів у пустелі 40 днів після свого хрещення, а після cмeрті у нас прийнято 40 пoмuнaльниx днів;

на думку астрологів, саме в 40-річному віці з людиною відбувається якась внутрішня трансформація;

в езoтeриці число 4 означає cмepть;

крім того, наші предки вкрай рідко доживали навіть до 40 – і за однією з версій, саме тому це число набуло таке негативне забарвлення.

Психологи ж по-своєму трактують, чому не можна відзначати 40 років чоловікові, прикмета, на їх думку, тут ні при чому. Головна складність полягає в тому, що, вийшовши з категорії тридцятирічних, чоловіки замислюються про те, чого вони встигли досягти, все в житті їм вдалося, а також стикаються з усвідомленням того факту, що молодість майже вислизнула, а попереду їх вже чекає старість.

Як можна відзначити цей ювілей

Якщо причини, чому не можна відзначати 40 років чоловікові, здаються вам переконливим, але якось виділити цей день все одно хочеться, можна вчинити таким чином:

відсвяткувати у будь-який з інших днів, адже перенести святкування з середини робочого тижня на вихідні набагато зручніше для всіх;

відзначати свій 40-й день народження прощання з 39-ма роками;

провести святкування, не приурочене до вашого ювілею або приурочити його до якого-небудь іншого події начебто отримання незалежності якоюсь африканською державою. Таку інформацію для кожного дня року не складе труднощів знайти в інтернеті;

інше повір’я говорить про те, що відзначати 40-річчя можна тільки вдома. Так що така прикмета може стати чудовим приводом зустріти 40 років у ресторані, на природі або відправившись в тур вихідного дня по країнам близького зарубіжжя.

З релігійної точки зору, чому не можна відзначати 40 років, думка церкви буде цікаво набожним людям, виражається воно в тому, що будь-яке марновірство – це знак віддаленості від істинної віри і трактується не інакше як язичництво. Так що, згідно з церковними канонами, у святкуванні 40-річного ювілею нічого страшного немає.

Святкувати чи не святкувати

Рішення про те, відзначати вам 40 років, повинні вжити ви самі. Величезну роль у нашому житті грає самонавіювання. Так що, якщо ви твердо вірите в прикмети і завжди їх дотримуєтеся, краще всього не випробовуйте долю і просто проведіть цей день у колі родини. Так буде спокійніше для всіх.

У вашому житті може бути ще один чудовий ювілей: 40 років спільного життя.

Якщо ж прикмети не відіграють у вашому житті особливої ролі або думка церкви для вас авторитетніше всіляких повір’їв – сміливо налаштуйтеся на позитивний лад і готуйтеся до торжества з усім розмахом, не звертаючи уваги на зауваження інших.

І головне, не забувайте, що який б віковий рубіж ви не перейшли, все в цьому житті залежить саме від вас. Залишайтеся завжди молоді душею, будьте бадьорими і повними сил і енергії. Пише - lisovasotnya.com

Все буде Україна