«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Неприпустимо!!! Уляна Супрун прокоментувала скандал із лікаркою-сепаратисткою в Інституті раку, яка відмовила учаснику АТО в лікуванні.

Дякую громадськості та медіа, що звернули увагу на ситуацію в Інституті раку!

Ганну Губареву, співробітницю Національного інституту раку, яка відмовила ветерану АТО у пільговому лікуванні, звільнено. Вдруге.

Отримала офіційне роз’яснення від Інституту раку. Одразу після викриття інциденту Губаревої з ветераном, її звільнили з обох посад, які вона на той час займала – лікаря та наукового співробітника.

Але з 17.07.2018 року по 31.08.2018 року її було поновлено на науковій посаді, щоб дати змогу завершити наукову роботу, яку вона писала. Сьогодні з нею розірвали цей контракт достроково.

Обурена, тим фактом, що її взяли повторно сподіваючись, що ніхто не помітить і звільнили вдруге у результаті скандалу! Крім того, з 2008 року Губарева була членом незалежної локальної етичної комісії інституту, де і залишилася навіть після звільнення з посади лікаря. При тому, що звільнено її було якраз за неетичну поведінку!

Така кадрова політика керівництва закладу неприпустима. З боку Міністерство охорони здоров’я України буде вжито відповідних заходів.

Уляна Супрун

Все буде Україна