«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Незвичайний, проте дієвий спосіб виростити красиві троянди у вашому дворі!

Троянди – улюблені квіти багатьох із нас. Але якісні квіти купити не так вже й дешево, тому більшість намагаються виростити їх у власному саду. Щоб на цей раз результат вразив вас, скористайтеся порадами, наведеними нижче. Хороша новина – багато грошей і садівничі навички не потрібні. Буде потрібно трохи ґрунту, картопля і терпіння.

Для початку зробіть в саду ямку, розміром 15 на 30 сантиметрів, вибравши місце, де б ви хотіли посадити квіти. Глибина повинна складати 15 сантиметрів. Краще віддати перевагу частково затіненій ділянці. Пряме сонячне світло трояндам не до душі.

На дно ями насипте тонкий шар піску, який буде затримувати воду.

Зріжте кілька свіжих стебел троянд в саду або купіть в магазині. Важливо знайти максимально свіжі стебла.

Видаліть все листя і шипи з нижньої частини рослини. Зробіть невеликий отвір в картоплинах і вставте стебла троянд в них. Отвори повинні бути невеликими, щоб щільно утримувати рослини. Розмістіть картоплю в вириту яму, стеблами вгору.

Навіщо ж потрібна картопля? Це відмінне харчування для троянд і натуральне добриво. Накрийте картоплю свіжим грунтом. Злегка притисніть землю навколо кожного стебла.

А ось тепер доведеться підключити терпіння. Через кілька тижнів троянди повинні почати рости і цвісти. Картоплю можна використовувати для вирощування рослин навіть в закритому приміщенні.

Джерело

Все буде Україна