«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Німеччина пред’явила вимоги Зеленському: залишилося три тижні

“Україна не може дозволити собі покладатися на недосвідчене керівництво, маючи конфлікт з Росією” У понеділок, 1 квітня, заступник керівника фракції Християнсько-демократичного союзу і Християнсько-соціального союзу в Німецькому бундестазі Йоганн Вадефул зробив заяву щодо результатів голосування на виборах президента України. Про це передає сайт фракції.

Володимир Зеленський

Враховуючи проведення другого туру, в якому візьмуть участь і Зеленський, і Порошенко, німецький політик каже, що Україні потрібна досвідчена команда.

“Зеленський повинен протягом наступних трьох тижнів представити конкретні бачення змісту своєї політики, а також команду політиків, яка буде його підтримувати. Україна не може дозволити собі покладатися на недосвідчене керівництво, маючи конфлікт з Росією, а також перебуваючи у важкій соціально-економічній ситуації. Така ситуація буде тільки на користь Росії і заохочувати її інтенсифікувати свою дестабілізаційну політику щодо України. До того ж, Зеленський зобов’язаний детально розповісти, як буде домагатися позбавлення впливу олігархів, особливо враховуючи те, що його передвиборна кампанія в значній мірі відбилась підтримкою олігарха Ігоря Коломийського”, – говорить політик.

Про це стало ясно завдяки повідомленню прес-служби чесно.
Закон говорить, щоб всі кандидати подали в центральну виборчу комісію декларації за 2017 рік, оскільки виборча кампанія почалася 31 грудня 2018.

Саме тому Зеленський може не подавати декларацію за доходами за 2018, оскільки не є посадовою особою.

Пише - znaj.ua

Все буде Україна