«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Олена Богацька : Яка сумна новина! Повалій скасувала свій ювілейний концерт у Києві

На сторінці в Фейсбук в групі Я підтримую Порошенка Олена Богацька написала допис. Публікуємо мовою оригіналу. Орфографію та синтаксис збережено

Яка сумна новина!)Повалій скасувала свій ювілейний концерт у Києві, бо їй дуже страшно(с) і коментарі у соцмережах, каже – агонь!:

Народна артистка України, соратниця експрезидента Януковича Таїсія Повалій скасувала свій ювілейний концерт у Києві через масову критику у соцмережах, а також через побоювання за безпеку своїх глядачів.

Про це вона розповіла в інтерв’ю каналу “Інтер” у Києві, передає “Главком”.

Повалій хотіла присвятити сольний виступ своєму 55-річчю, але згодом оголосила, що він не відбудеться. За словами Повалій, вона начебто перейнялася безпекою своїх прихильників, оскільки вже навіть афіша у соцмережі спровокувала масову критику.

“Ще не час”, – зазначила співачка.

Продюсер та чоловік Повалій додав, що не розуміє, чому громадянці України і народній артистці не дали змоги виступити на Батьківщині. Втім, на підтримку одіозної артистки також виступили її російські колеги: Філіп Кіркоров, Микола Басков та Валерій Меладзе.

Повалій також з подачі журналіста телеканалу пожаліла загиблих у Другій світовій війні, але жодним словом не обмовилась про тисячі українців, які полягли внаслідок військової агресії РФ проти України.

За матеріалами групи Я Підтримую Порошенка допису  Олени Богацької

Все буде Україна