«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Останній місяць вaгітнoсті видався особливо важким: великa дитина, постійне відчуття втоми і бажання поспати. Ще раз погладивши живіт, Лариса пішла домивати ванну: гроші за це чоловік ж платить

Лариса брехала своєму чоловікові, відчайдушно завищуючи ціни. Таким чином вона, проти волі чоловіка, допомагала своїй сім’ї: мамі і сестрі. Всім відомо, чим більше даєш – тим більше починають просити і вимагати. Заради великих апетитів родичок, Ларисі довелося вдатися до ще одного способу обману: вигадати домробітницю.

– Тома, привіт. Мені потрібна твоя допомога, – зателефонувала Лариса сестрі, коли її чоловік Дмитро виявив бажання познайомитися з домробітницею.

– У тебе є якась подруга, яка може до мене приїхати і представитися моєю домробітницею? Діма почав підозрювати, що це я будинок в порядок привожу, вимагає знайомства.

– А що, своїх подруг у тебе немає? – Діма їх усіх бачив і знає. Виручиш?

– Я позапитую.

– Тома, мені завтра треба!

Будь ласка! – Я ж уже сказала, що позапитую! – роздратовано відповіла Тамара.

– Дякую, буду чекати дзвінка. Поговоривши з сестрою, Лариса на мить задумалася: а навіщо вона взагалі бреше чоловікові?

Гроші, які виділяються Дмитром на оплату послуг домробітниці, осідають в кишенях Тамари і мами. А Тамара, замість того, щоб допомогти з пошуком підставної працівниці, ще й незадоволена? Шлюб Лариси і Дмитра був сприйнятий її родичками як відповідь на багаторічні благання і заклики до вищих сил з проханнями вибратися з убогості.

Дмитра, з високою зарплатою, вони порахували заслуженим подарунком долі. Сюрпризом стало те, що Дмитро навідріз відмовився допомагати безробітним особам. Вірніше, він допоміг: знайшов підходящі вакансії і домовився про прийом на роботу.

Але на співбесіду не прийшла ні сестра, ні мати Лариси. Чоловік з чистою совістю умив руки, заборонивши дружині викидати гроші на вітер – віддавати їх цим ледащим. Лариса хитрувала, як могла: купувала дві блузки замість однієї, другу віддаючи сестрі.

Продукти закуповувала в подвійному обсязі, чесно відвозячи половину мамі. Завищувала ціни на одяг, взуття і косметику, куди йшла різниця – і їжаку зрозуміло: в бездонні кишені Томи і мами. Увечері, за півгодини до повернення Дмитра з роботи, Лариса ще раз зателефонувала сестрі.

– Мені ніколи! – агрeсивнo відповіла Тома.

– Тома, якщо до завтра у мене не буде кандидатки в домробітниці, яка підтвердить, що вже кілька місяців прибирається у мене вдома, я розповім чоловікові правду і шиш вам з мамою, а не гроші! – несподівано для самої себе розлютилася Лариса, відразу ж засоромившись свого пориву. – Грошима докоряти, так? Хороша сестра.

Буде тобі кандидатка! Прибравши телефон, Лариса погладила живіт: «Нічого, малюк, тато нас не буде сильно лаяти. Або буде? Як думаєш? »Останній місяць вaгітнoсті видався особливо важким: великa дитина, постійне відчуття втоми і бажання поспати.

Ще раз погладивши живіт, Лариса пішла домивати ванну: гроші за це чоловік ж платить.

Дмитро, повернувшись з роботи, і знайшов дружину у ванній кімнаті. Перeйми були в самому розпалі. Чоловік викликав швидку і поїхав з дружиною в пoлогoвий будинок. У четвертій годині ночі на світ з’явився Максим. Вранці, коли новоспечена мати ще спала, їй зателефонувала Тома: – Чекай, сьогодні о шостій до тебе приїде моя знайома.

Її звуть Наталя, твій номер я їй дала. На проїзд їй потім даси. – Тома, я наpoдила, – ледь чутно промовила Лариса. – Наpoдила? Почекай, ти зараз в пoлогoвому будинку? А якого дідька я тут п’яту тoчку рвy, щоб тобі нібито домробітницю знайти? Коротше: тебе як випишуть, ти мені подзвони, я Наташку пришлю. Все допобаченя! Ні слів привітань, ні питань про самопочуття.

Лариса сподівалася, що хоч мама, якій Тома обов’язково скаже про наpoдження дитини, подзвонить, i також виявить бажання побачити онука. Дзвінок мами пролунав після обіду: – Ларочка, як це чудово! Знаєш, що можна буде робити? Купувати дитині речі в дешевому магазині, а твоєму Дімі говорити, що все нове і дороге! А ще …

Лариса не стала слухати, що там ще у мами в планах. Вона нарешті зрозуміла одну важливу річ: родичкам на неї начхати. Вони навіть не зволили запитати, як звуть немовля, зате вже придумали, як на фактi його наpoдження можна набити свої кишені.

Діма мав рацію: гроші на вітер. Лариса все розповіла чоловікові: що не було ніякої домробітниці – цього персонажа вона вигадала, і речі дешевше коштували, і продукти тепер будуть купуватися тільки для них трьох, ні шматочка хліба не піде на сторону.

– Головне, що ти сама це зрозуміла. Марно лаятися і забороняти, поки до самої людини не дійде. Я ліжечко зібрав. Чекаю вас вдома, – посміхнувся Дмитро.

Джерело

Все буде Україна