«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Переведення годинника на зимовий час губить здоровя: як уберегтися

У цьому місяці в Україні традиційно переведуть стрілки годинника на годину назад

Вже 28-го жовтня українці переведуть час, а це означає, що ми зможемо поспати на годину довше. Однак, разом з позитивним моментом, як це зазвичай буває, приходить і поганий. Адже тепер доведеться заново перебудовуватися на інший ритм роботи, пише Сlutch.

Здавалося б, ми змінюємо графік всього трохи, невже це може якимось чином позначитися на нашому самопочутті? Як з’ясувалося, це дійсно так.

У той самий момент, коли ми змінюємо час і після кілька днів намагаємося звикнути, нашому організму через постійну роботи доводиться не солодко. При цьому статистика показує, що в дні, коли змінюється час, найбільше роботи з’являється у лікарів. Докторів зазвичай відвідують зі скаргами на головний біль, слабкість і млявість. Зокрема, це відбувається в найперші дні після переведення годинників.

А «швидкій» і зовсім доводиться бути постійно готовою: людям, які пережили інсульт та інфаркт, в ці дні стає набагато більше. При цьому відчуття слабкості і головного болю виникає через те, що людям доводиться переживати сильний стрес. У зв’язку з цим медики радять в такий складний для нашого організму період дотримуватися кількох правил, що допоможуть уникнути неприємних відчуттів після переведення часу.

Слід вчасно лягати спати, причому бажано раніше настання одинадцятої години вечора. Слід також включати в свій розклад корисну звичку – невелика прогулянка перед сном. Свіже повітря допоможе підбадьоритися і налаштуватися на відпочинок.

Також важливе правило: сон повинен тривати від семи до восьми годин. Це оптимальна «доза», необхідна людині. Також можна включити в свій раціон страви з гарбуза, буряка і моркви, не забуваючи при цьому вживати побільше овочів і зелені.

У свій вільний час вам краще бувати на вулиці, це повинно допомогти відпочити, «перезавантажити» себе після тривалого робочого дня. Вранці найкраще приймати чай з імбиром і лимоном. Він повинен бути теплим, але не гарячим.

За допомогою даних порад можна мінімізувати неприємні відчуття, які виникають після переведення годинників.

Джерело

Все буде Україна