«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

«Петре Олексійовичу, Ви мене замовили?», — Ніцой звернулася з жорсткою заявою до Порошенка (ВІДЕО)

Петре Олексійовичу, Ви мене замовили?

Журналістка вашого «5 каналу», власником якого ви є, а отже, вона ваша підлегла, взяла брехливий матеріал, зліплений на мене московистьким ЗМІ, подала його в публічному просторі України як правду, обізвала мене, облила брудом, принизила мою честь і гідність.

За що вона мене принизила? Лише тому, що я хочу українського середовища, рідномовного середовища у своїй країні для себе? Такого середовища, яке має німець у Німеччині, італієць — в Італії, чех — у Чехії, поляк — у Польщі, а я такого рідномовного середовища не маю ніде в Україні, бо немає такого куточка на моїй землі, куди можна сховатися від мови агресора, вона всюди? За моє бажання мене висміяла журналістка вашого каналу!

За те, що я відважилася висловити своє бажання голосніше від усіх? Висловити на всю країну, а не пошепки? За те, що я озвучила на повний голос бажання переважної більшості українців: українцям потрібне для існування їхнє рідне середовище, як рибі водойма — за це мене облила лайном ваша журналістка?

Коли мене висміювали і принижували на Ньюзвані і 112-му каналах, я дивилася на це крізь пальці. Бо що можна чекати від ворожих україножерських каналів?

Що можна чекати від їхніх гостей — українофобів? Що можна чекати від журналістів, які переплутали свободу слова зі свободою брехні, зі свободою приниження українців.

Але я бачу цей вірус поширився і на вашу журналістку. Коли я показала її пасквіль фахівцям, усі в один голос казали — це чорнуха, це замовлення. Якщо вона працює на вашому каналі, Петре Олексійовичу, то це ваше замовлення?

Якщо не ваше, тоді чиє замовлення пішла наліво виконувати працівниця вашого каналу? І чому вона це зробила?

Може ви затримуєте своїм журналістам зарплату, тому вона подалася виконати халтурку?

Чи це тепер усі канали будуть поливати багном тих українців, хто підніме голову і вимагатиме української мови, мови своїх предків, на своїй землі?

Замовний брехливий матеріал вашої підлеглої прикладаю.

Джерело

Все буде Україна