«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Під Миколаєвом під час боїв із російськими окупантами загинув львівський журналіст. Фото

У бою під Миколаєвом загинув журналіст зі Львівщини Віктор Дудар. У перший день війни він пішов до військкомату, аби захищати Україну від російських окупантів у лавах ЗСУ.

Про загибель Віктора Дудара повідомив голова Національної спілки журналістів Сергій Томіленко.

"Під час боїв з російськими загарбниками під Миколаєвом загинув журналіст зі Львівщини Віктор Дудар. Одразу у перший день війни, 24 лютого, Віктор пішов до військкомату аби у складі Збройних сил захищати Україну", - написав Томіленко.

Віктор Дудар

Він навів спогади про журналіста від його колеги та друга, журналіста газети "Експрес" Богдана Куфрика.

"Більше 10 років Віктор Дудар працював штатним журналістом газети "Експрес", був моїм другом. Свого часу переїхав до Львова з Буковини. Він вів у газеті "Експрес" військову тематику, проводив журналістські розслідування.У 2014-2015 роках Віктор Дудар пішов добровольцем воювати на передову на Донбас. Пізніше став резервістом та працював у газеті "Експрес", де до останнього дня займався журналістськими розслідуваннями та висвітлював військову тематику", - згадує Куфрик.

Дружина загиблого, теж журналістка Оксана Дудар, розповіла, що чоловік пішов захищати Україну в перші години після початку вторгнення путінської орди на територію нашої держави.

"Пам’ятаю, як о 5.30 його розбудила: "Вставай! Почалася війна!" Він обняв міцно, сказав, що все буде добре. Зібрав рюкзак, подзвонив кільком друзям і поїхав у частину", - написала вдова журналіста-воїна в соцмережах.

"Національна спілка журналістів України висловлює щирі співчуття родині та колегам Віктора Дудара. Дуже сумно, що через загарбницькі дії російських окупантів журналістська спільнота втрачає справжніх патріотів та професіоналів своєї справи", - зазначив Томіленко.

 

Все буде Україна