«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Під прицілом ще дві області! ДСНС попереджає про сильні опади і грози!

Держслужба з надзвичайних ситуацій попереджає про грози, град і шквали, а також підвищення рівнів води в Україні.

Про це повідомляє сайт ДСНС.

“ЗА ДАНИМИ УКРГІДРОМЕТЦЕНТРУ, 28 ЧЕРВНЯ ВДЕНЬ В ЗАХІДНИХ, ПІВНІЧНИХ ТА ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТЯХ ГРОЗА, В ОКРЕМИХ РАЙОНАХ ГРАД ТА ШКВАЛИ 15-20 М/С.

У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВДЕНЬ 28 ЧЕРВНЯ ГРОЗИ, В ОКРЕМИХ РАЙОНАХ ГРАД ТА ШКВАЛИ 15-20 М/С. У КИЄВІ ВДЕНЬ 28 ЧЕРВНЯ ГРОЗА”, – ЙДЕТЬСЯ У ПОВІДОМЛЕННІ.

Також повідомляється, що 27-28 червня на рiчках басейну Прип’яті очiкуються пiдйоми рiвнiв води на 0,1-0,7 м над рiвнями на 08 год 24 червня.

Мiсцями подальше затоплення заплав, досягнення вiдмiтки початкового затоплення пасовищ, сiнокосiв бiля смт Любешiв.

Крім того, 27 червня рівень води Дністра у створі поста Могилів-Подільський утримуватиметься на небезпечних відмітках початкового затоплення ділянок, прилеглих до русла річки, та може досягнути небезпечних позначок затоплення об’єктів у районах міст Могилів-Подільський, Ямпіль (Вінницька обл.) та окремих населених пунктів у Вінницькій області.

27-30 червня, внаслідок пропуску високого дощового паводку через Дністровські водосховища та добігання паводкової хвилі, очікується підйом рівнів води у нижній течії Дністра у Одеській області на 0,2-0,5 м, при цьому ймовірне затопленням заплави, сільськогосподарських угідь та окремих об’єктів у населених пунктах Біляївського району Одеської області с.Яськи і м.Біляївка, автомобільної дороги Одеса-Рені.

27-28 червня внаслідок добігання паводкової хвилі, очікуються підйоми рівнів води в нижній течії Боржави, в межах корінного русла, без негативних наслідків.

Все буде Україна