«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Плачу 1000$ і ніхто нічого не бачив: мажор на Hummer шокував заявою після ДТП

Українці вимагають самосуду для водія-мажора, який на смерть збив у столиці 10-річну дівчинку на очах у матері

Громадяни шоковані кричущим випадком та цинізмом, яким позначена поведінка 22-річного водія, після смертельного ДТП. При цьому у те, що він понесе справедливе покарання майже ніхто не вірить. Також очевидці трагедії повідомляють про високопоставленого батька водія.

Зазначимо, смертельна ДТП сталася на бульварі Лесі Українки, де неадекватний водій збив дитину, протягнувши її більше 50 метрів. Десятирічна дівчинка померла в кареті швидкої допомоги. Водій зняв номери з машини і намагався втекти, але патрульні знайшли його і затримали біля конференц центру “Парус”. У мережі шоковані цим випадком та вимагають самосуду.

«Потрібно було його прикінчити на місці бо наш гуманний суд (за фінансову складову або впливових родичів) завтра відпустить як дуже хворого», «Чому цій худобі не зламали шию коли наручники одягали? Пора дозволити самосуд!», «Су*а, розстріляти б його на місці!», «І відразу його там на місці до смерті забити», «Як вже за@балу ця золота молодь! Їх пі**рів стріляти треба!!! »,« Прив’язати до поліцейської машини і волочити», – пишуть в мережі. А ось в те, що водія-вбивцю вдасться посадити не вірять: «Прокурори вже облизуються і руки потирають. Такий грошовий клієнт попався», «Думаю скоро побачимо київську Зайцеву». За словами очевидців, винуватець ДТП на місці кричав, що його батько вирішить ситуацію. «Був там, винуватець син чи то бізнесмена, чи то політика, постійно кричав зателефонуйте татові і юристу вони все вирішать, кричав що всім хто поруч платить 1000$ і ніхто нічого не бачив. Походу під наркотою виродок», «Убив человека кричать про «Мусорське свавілля» і адвоката замість того, щоб тихо здатися і сприяти слідству – це верх цинізму…», – повідомляють в мережі.

Також очевидці відзначають хорошу роботу поліцейських.

«Поліції браво! А в інших не впевнений…», «Поліція респект. Пі**ра смердючого на самосуд», «О**ївший мажор! Поліцейські молодці», – пишуть користувачі.

Джерело

Все буде Україна