«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

По євробляхах скоро “нанесуть удар”! Нові правила на дорогах!

Власники евроблях після появи радарів на дорогах опинилися в найбільш невизначеному становищі

Як відомо, нові радари фіксуватимуть також порушення правил парковки, тому власники транспортних засобів на єврономерах мають якусь індульгенцію від сплати штрафів, які були виписані в автоматичному режимі.

Однак, ситуація стає більш заплутаною в тому випадку, якщо патрульні евакуювали евробляху на штраф-майданчик, адже власникові буде дуже проблематично повернути автомобіль.

“Все залежить від того, яким чином транспортний засіб було завезено на територію нашої країни. Головні схеми завезення – ввезення так званими “верблюдами”, коли іноземці за 100 доларів реєструють авто на кордоні, або транзитний ввезення, коли саме громадянин України завозить транспортний засіб. Тому якщо авто зареєстроване на “верблюда”, то і штраф буде виписаний на нього. А водія-порушника можна буде оштрафувати тільки, коли він за кермом. Про штрафи “під склом” не може йти мова, так як незрозуміло, на кого саме його виписувати”, – заявив експерт Олег Ярушевич.

За словами іншого експерта Олега Назаренка, сьогодні в Україну завезено 627 тис. авто з реєстрацією іншої держави, з яких всього лише 160 тисяч – транзитні, а решта зареєстровані на “верблюдів”. Ярушевич же упевнений, що в Україні за допомогою різних схем завезли від 2 до 3 млн “евроблях”.

“З огляду на, що більшість блях завезли і зареєстрували на “верблюдів”, а поліцейським невідомо, хто на них їздить, то патрульні просто почнуть евакуювати автомобілі на майданчики. А в якості аргументу вони приведуть ті 18 пунктів, які прописані в новому законі про паркування. Але головне, що забрати такий автомобіль зможе лише власник. Якщо у вас на руках буде генеральна довіреність на транспортний засіб, ви все одно його не отримаєте”, – підсумував Назаренко.

Як вже повідомлялося, Рада в першому читанні затвердила зміни до статей Кодексу України про адміністративні правопорушення, які торкнуться водіїв і пасажирів. Експерти не сумніваються, що народні депутати приймуть закон і в другому читанні.

Нові покарання, в першу чергу, світять тим водіям, які всіляко ігнорують ремені безпеки.

Джерело

Все буде Україна