«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Політолог: "На телеканалі «НАШ» запропонували заборонити учасникам АТО писати закони.. Телеканал «НАШ» таки перебирає на себе функцію рупору Кремля."

На телеканалі «Наш» запропонували заборонити учасникам АТО писати закони
--
Телеканал «Наш» таки перебирає на себе функцію рупору Кремля. Особливо старається ведучий Макс Назаров (це той, що не вилізав з ефірів «трьох підсанкційних» як «незалежний журналіст»). В четвер на ефірі з Бужанським Назаров озвучив чергову ідею Кремля, вчепившись в Єгора Чернєва, учасника АТО і автора законопроєкту №5144: «Насколько вообще правильно, что закон о колаборантах, закон о противодействии в данном случае какому-то своему представлению о врагах должен писать человек, который участвовал в войне, которая продолжается до сих пор? Виновные не установлены, имеется в виду с точки зрения конкретики – виновные старта конфликта».

-

Image

--
Тобто, «Наш» взявся просувати ідею офіційної дискримінації тих, хто протистояв і протистоїть російській збройній агресії і воював з росіянами: позбавити їх для початку права законодавчої ініціативи. Далі що? Урізати їхні громадянські права, запроваджуючи заборону бути обраним? Потім заборонити обирати? Запровадити заборону на професії?
Які ще ідеї бродять в чугунієвих головах ФСБ, що ще озвучить на «Нашому» той же Назаров?
Таки час закривати і Назарова, і «Наш». Тільки Назарова ще й саджати.
--
Бужанський на тому ефірі теж не обійшовся без звичних дурнуватих перлів: «Мне очень странно слышать предложение ввести закон об ответственности за колар.... корлаборлационизм в тот момент, когда у нас два центральных проспекта столицы названы именами колаборантов. Шухевича и Бандеры. Это очень странно звучит». Але щира ненависть Бужанського до захисників української державності вже ні для кого не новина.

Олексій Петрович Голобуцький

Все буде Україна